Singielka – Kolejne zmiany w redakcji – streszczenia

Singielka streszczenia odcinków 129-132.
Premiera od 9 maja 2016.

129

Elka odbiera telefon od Roberta, który prosi ją o pomoc. Zastrzega jednak, że o niczym ma nie mówić Natalii. Elka zgadza się na spotkanie nie spodziewając się, jaki będzie finał wspólnego knucia. Niczego nieświadoma Natalia dostaje wiadomości od zachwyconego Pawła, który proponuje jej kolejne spotkanie. Ich wspólne zdjęcia widzi nawet Robert! Z kolei Tomasz jest przybity z powodu wspólnych zdjęć Elki i Konrada i postanawia na jakiś czas wyjechać.

130

Natalia postanawia nie mówić nic matce o zaręczynach i wmawia jej, że rozstała się z Robertem. Sława słysząc to bierze sprawy we własne ręce i zaprasza na obiad Pawła! To z nim chce teraz swatać młodszą córkę. Monika mówi Elce o wyjeździe Tomasza. Elka nie chce o nim rozmawiać. A Tomasz sądzi, że Elka jest w ciąży z Konradem. Czy Elka i Tomasz wyjaśnią sobie nieporozumienia, czy też rozdzielą ich one jeszcze bardziej?

131

W redakcji kolejne zmiany! Paweł odgrywa się na Natalii i zwalnia ją z pracy. Monika obserwując podupadającą sytuację w firmie chwali się Mikołajowi i Andrzejowi, że razem z Elką zakładają nowy portal. Podczas spotkania z Tomaszem Elka nagle zwija się bólu. Wszystkie niedomówienia wreszcie zostają wyjaśnione – Tomasz oddycha z ulgą, gdy dowiaduje się, że Elka nie jest w ciąży, tylko zwyczajnie źle się czuje. Wydawałoby się, że wszystkie przeszkody między Elka a Tomaszem znikają.

132

Sława mówi Natalii, że ślub nie może się odbyć, ponieważ jest w czasie żałoby. Natalia szybko domyśla się, że jest to kolejny podstęp Sławy, więc postanawia dać jej nauczkę na przyszłość. Elka kolejny raz ratuje Konrada z opresji i pomaga mu w opiece nad synem. Ich wspólne zabawy obserwuje z samochodu Tomasz, który sądzi, że Elka i Konrad zostali parą.

3 odpowiedzi do “Singielka – Kolejne zmiany w redakcji – streszczenia”

 1. 133:
  Wieść o tym, że Elka zakłada nowy portal szybko obiega całą redakcję. Dorota jest wściekła i każe Andrzejowi zmienić umowy wszystkim pracownikom tak, by nie mogli odejść do portalu Elki. Nie wie, że Andrzej o wszystkim mówi Monice… Krzysiek jest zniesmaczony wspólnymi zdjęciami Igora i Sandry. Postanawia rozmówić się z chłopakiem córki w cztery oczy. Gdy Sandra się o tym dowiaduje, kolejny raz kłóci się z ojcem. Do Krzyśka wreszcie zaczyna docierać, że zależy mu na córce.

  134:
  Elka trzyma się od Tomasza z daleka, próbuje o nim zapomnieć. Tomasz natomiast chce pracować w jej portalu. Elka odmawia, fotografem już jest Natalia. Tomasz nie może ukryć rozczarowania. Na dokładkę znowu zjawia się Konrad z misją ratunkową… Andrzej przygotowuje aneksy do umów pracowników. Na pierwszy ogień idzie Bajtek, którego Dorota szantażem zmusza do szpiegowania Elki. Gdy Monika dowiaduje się, że Andrzej pomógł Dorocie, kolejny raz zawodzi się na ukochanym.

  135:
  Tomasz kolejny raz widzi Elkę i Konrada razem – proponuje więc Nadii wspólny wyjazd w Himalaje. Nadia wreszcie dopina swego, w czym dopinguje ją Malena. Sława zaprasza matkę Roberta, żeby razem z nią przemówiła im do rozsądku. Niestety, kolejny raz wszystko idzie na opak i Natalia zostaje oskarżona o zdradzanie Roberta! Czy Sławie uda się to odkręcić?

  136:
  Następny dzień batalii w redakcji. Tym razem problemy ma Andrzej, który zostaje przymuszony do szpiegowania Elki. Nowy inwestor chcąc mieć pewność, że dostaje najświeższe informacje z firmy, proponuje Mikołajowi układ. Czy Mikołaj zdradzi Elkę? Robert mówi Natalii, że wiezie Arka do szpitala. Przerażona Natalia myśli, że się o nią pobili. Robert wyprowadza Natalię z błędu i mówi jej, że Arek poważnie zachorował!

 2. Kurcze…. Niech Ela i Tomasz w końcu będą razem. Irytuja mnie Ci wszyscy ludzie stojacy pomiedzy nimi.

 3. Lepiej żeby w końcu ułożyła sobie życie z Kimś kto nie jest tchurzem życiowym…jak na początku facet był fajny tak teraz zachowuje się jak rozkapryszona baba ..byłbym ale się boję… rany albo się z Kimś jest albo nie życie jest za krótkie na duperele i cyrki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *