Singielka – nowi mężczyźni w życiu Elki – streszczenia odcinków

Już nie mogę się doczekać 😉
Poniżej kolejna porcja streszczeń (12-16 październik).

6

Patryk i Krzysiek omawiają plan jak przywrócić Patryka do pracy. Krzysiek stwierdza, że najlepszym rozwiązaniem będzie… uwieść Dorotę. Biedny Patryk ma nie lada zadanie. Ela i Mikołaj urwali się wcześniej z pracy i świetnie się bawią. Dobry nastrój znika, gdy Mikołaj zdobywa się na szczere wyznanie wobec Elki. Niepokojący telefon od Sławy odciąga myśli Eli od jej problemu. Sława oświadcza córce, że Olgierd ją zdradza! Wygląda na to, że miał randkę w kinie.

7

Ela idzie na warsztaty do Coacha. Ten motywuje ją do działania mimo kolejnych porażek. Przy okazji zastanawia się, jak Elki relacje z ojcem wpływają na jej problemy z facetami. Tomasz postanawia powalczyć o powrót Patryka. Ale musi do tego przekonać Naczelną. Elka odwiedza ojca, który jest bardzo tym gestem wzruszony. Okazuje się, że do Polski wrócił Wojtek, dawna miłość Elki, i bardzo chce się z nią spotkać.

8

Elka ma zepsuty samochód, przez co spóźnia się do pracy. Natalia postanawia pomóc siostrze i jedzie do mechanika. W warsztacie poznaje niezwykle przystojnego Arka, któremu przedstawia się jako… Elka. Tymczasem Elka z Tomaszem mają przygotować artykuł o nowo otwartym salonie ślubnym. Niestety okazuje się, że salon jest jeszcze w trakcie remontu a jedyną modelką w sukni ślubnej musi być… Elka. Tomasz robi jej piękne, romantyczne zdjęcia, które mają ozdabiać artykuł. Elkę spotka jednak bolesny zawód… Kiedy wraca do domu czeka na nią Wojtek, jej dawna miłość.

9

Randka z Wojtkiem to kolejna klapa. Elka czuje, że nie nadaje się do podrywania facetów. I skończy dokładnie tak jak przewidziała jej matka. W redakcji trafia na Tomasza, który przeprasza ją za niezamieszczenie jej zdjęć na stronie. Elce jest naprawdę przykro. Tymczasem w redakcji zjawia się mechanik Arek, który szuka Elki… Arek oczywiście nie wie, że został oszukany… Niedługo potem przyjeżdża Wojtek. Tomasz i Mikołaj z zaskoczeniem obserwują, jakim powodzeniem cieszy się Elka. A Elka cieszy się, że nie udało jej się zniechęcić Wojtka do siebie. I daje mu się porwać w siną dal… Szaleńcza podróż zamienia się jednak w wielką ucieczkę.

10

Elka i Wojtek docierają do hotelu, ale okazuje się, że nie ma wolnych pokoi. Kiedy jednak romantyczny wieczór udaje się ocalić… Wojtek zostaje aresztowany. A Elka zostaje całkiem sama na przystanku, z którego właśnie odjechał ostatni autobus. Tymczasem Natalia daje się porwać Arkowi na imprezę. Zapomina, że jest umówiona ze swoim narzeczonym na lekcje walca, w ramach przygotowań do ślubu. Tomasz po raz kolejny ratuje Elkę. Przyjeżdża po nią i pociesza. Kiedy wchodzą do mieszkania okazuje się, że ktoś już w nim jest i czuje się zupełnie jak u siebie.

2 odpowiedzi do “Singielka – nowi mężczyźni w życiu Elki – streszczenia odcinków”

  1. Mam nadzieje ze Elka bd z Tomkiem ( Mateusz Janicki) uwazam ze jest mega przystojny i mam dosc Bobka ktory w prawie kazdym serialu jest amantem pozatym teraz wyglada nieciekawie jedynie w brzyduli mi sie podobal 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *