Singielka – oglądalność

W końcu już wiemy cokolwiek na temat oglądalności najnowszego serialu codziennego TVN.
Singielka nie jest hitem – zbiera przed telewizorami milion widzów i zajmuje trzecie miejsce w paśmie po Jaka to melodia TVP1 i Poznaj swoje prawa Polsatu.
Serial jest jednak motorem napędowym player.pl. Prapremiery ogląda około… 400 tysięcy widzów.

Szkoda.
Serial ma potencjał i mimo kilku niedociągnięć ogląda się go z dużą przyjemnością.
Z takimi wynikami nie ma co dyskutować – Ukryta prawda, czy inne „paradokumenty” są tańsze w produkcji i mają większą widownię.
Obawiam się, że stacje będą emitować w kolejnych latach jeszcze więcej „Trudnych spraw”.

12 odpowiedzi do “Singielka – oglądalność”

 1. no i pięknie, takimi artykułami motywujesz mnie, żebym jednak włączała codziennie telewizor, gdy leci Singielka. Trzeba zewrzeć szeregi!

 2. Jakbym tylko miała telewizor to włączałabym Singielkę.. 🙁 Ale systematycznie zasilam oglądalność na player.pl 🙂

 3. Przykra jest ostatnio inteligencja widzów, którzy wolą oglądać polsatowskie paradokumenty, niżeli lekki serial idealny na odstresowanie się po ciężkim dniu w pracy. Kiedyś były inne czasy, kiedy np. Brzydulę oglądało 2,3, a nawet 4 miliona widzów! Teraz telewizja ogłupia człowieka właśnie wspomnianymi przeze mnie paradokumentami, których (o, zgrozo!) jest coraz więcej. Polubiłam „Singielkę” i byłoby szkoda zdejmować z anteny szybciej, niż mogłam się spodziewać. Mimo wszystko trzymam kciuki za serial i mam nadzieję, że przetrwa dłużej niż do rozpoczęcia wiosennej ramówki.

 4. Też bym nie chciała by serial nie doczekał do końca emisji. Perypetie Elki bardzo mi się podobają, bo są podane w lekki i przyjemny sposób.

 5. Musze się przyznać, że to teraz oglądałam Singielkę w tvn player, ale zmotywowałaś mnie by jednak oglądać w tv :). Bardzo lubię ten serial, uważam, że przyjemnie się go ogląda i byłoby bardzo szkoda, że ze względu na słabą oglądalność zdjęli by go z anteny 🙁

 6. Osobiście uważam że dużo ludzi jest jeszcze wtedy w pracy więc może dlatego tak mała oglądalność, po za tym jest jeszcze player z którego np. ja korzystam.

 7. Według mnie oglądalność w player może mieć wpływ na decyzje stacji – ale mimo wszystko nie o taką cyfrę walczy TVN.
  Przyłącze się do oglądania w TV, bo naprawdę o tej porze nie ma godnego rywala, a szkoda byłoby pożegnać tak sympatyczną produkcję.

 8. Milena myślałam o tym. Ba! mało tego ja nawet napisałam po trzecim tygodniu krótką recenzję, ale jakoś nie zdążyłam jej zamieścić. Wstrzymałam się bo też nie była bardzo miła hehehe 😉

 9. Ja nie zasilę grona przed tv bo zwyczajnie jestem w pracy więc zostaje mi player.
  Zresztą już kiedyś wysyłałam jak się liczy oglądalność w tv. Wydaje mi się że badania oglądalności w player są bardziej wiarygodne bo to faktycznie można zmierzyć ile razy odcinek leciał.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *