Premiera od 14 grudnia 2015.

48

Krzysiek pomaga Bajtkowi umówić się z Elką. Bajtek jednak zupełnie nie wie jak podejść Elę - na przeszkodzie stoi przecież Mikołaj! Krzysiek obiecuje mu pomóc, jednak na głowie ma większy problem: Dorotę. Natalia szlifuje swój talent pod okiem Tomasza. Przez przypadek mówi mu o prezentacji, którą Elka robi za Mikołaja. Tomasz czuje, że dłużej nie może czekać i jedzie do Elki powiedzieć jej prawdę o Mikołaju.

49

Elka jest zaskoczona tym, co słyszy od Tomasza, ale postanawia wszystko wyjaśnić z Mikołajem. On jednak słysząc o Tomaszu i byłej narzeczonej reaguje wybuchem złości. Z kolei Natalia wybiera się razem z Robertem do jego znajomych. Wyjazd tylko utwierdza ją przekonaniu, że ich światy są zupełnie inne. Szkoda tylko, że Robert tego nie widzi… Patryk dalej igra z ogniem i bierze tabletki. Zachwycony dobrym rezultatem odchudzania i pochwałami Gośki zbiera się na odwagę i zaprasza ją na kawę. Czy uda się ich pierwsza randka?

50

Cała redakcja jest wstrząśnięta omdleniem Patryka. Elka przypomina sobie o tabletkach, które zażywał i pędzi do szpitala. Tomasz wspiera Sylwię, pomaga jej przygotować do otwarcia atelier. Nadal jednak gryzie go sytuacja z Elką. Podobny dylemat ma Natalia, która wyrzuca Robertowi, że szuka sensu życia. Robert podpowiada jej, gdzie może go znaleźć.

51

Krzysiek prosi Patryka, żeby nie mówił Elce, że to on dał mu tabletki. Elka jednak nie zamierza się poddawać - chce napisać artykuł i zdemaskować dilera. Mikołaj prosi Elkę ją, by pomogła mu włamać się do komputera Andrzeja i poprawić prezentację. Elka jest oburzona tym pomysłem. Sława, która nadal żyje w przekonaniu, że Natalia jest w ciąży, stara się karmić ją samymi witaminami. Mimo próśb Olgierda, Sława nie zamierza się nie wtrącać. Zwłaszcza, że Natalia jej oświadczyła, że chce poczekać ze ślubem.