Singielka – Plagiat, zdemaskowana oszustka i przeszpiegi – streszczenia

Premiera od 17 października 2016.
Streszczenia odcinków 166-169.

166

Monika demaskuje oszustwo Stefanii. Elka zwierza się Maxowi ze swoich miłosnych problemów. Agnieszka nie chce stracić Tomasza i daje mu czas do namysłu. Czy zakochany fotograf przyjmie jej propozycję, by zapomnieć o Elce? Po kolejnej potajemnej schadzce u Roberta, Iza wpada na wracającą do domu Natalię. Zaskoczona widokiem przyjaciółki Natalia, zaczyna snuć pewne podejrzenia.

167

Kolejną ofiarą Cezarego staje się Dorota. Prawnik chce ją wykorzystać, by przechytrzyć Elkę. Skruszona Malena prosi Naczelnego o jeszcze jedną szansę i możliwość powrotu do pracy. Upokorzona Stefania postanawia wrócić do domu. Natalia jest przekonana, że Iza ma romans z Krisem. Próbuje pomóc swojej przyjaciółce wyplątać się z tego związku. Traci jednak pewność siebie, gdy znajduje w swojej sypialni kobiecy kolczyk.

168
Elka dowiaduje się od Moniki, że Malena splagiatowała artykuł Izy. Chcąc uniknąć skandalu idzie do Tomasza, by polubownie wyjaśnić tę nieprzyjemną sprawę. Po weryfikacji dokonanej przez Bajtka okazuje się jednak, że to Malena stała się ofiarą plagiatu. Cezary zjawia się w redakcji „CO TAM?” jako pełnomocnik Doroty w sprawie jej pozwu. Prawnik proponuje ugodę, stawiając jednocześnie Tomaszowi swoje warunki. Po raz kolejny Górski musi dokonać trudnego wyboru pomiędzy dobrem portalu, którego jest naczelnym, a dobrem Elki. Natalia rozpoczyna własne śledztwo w poszukiwaniu właścicielki znalezionego w sypialni kolczyka. Czy odkryje prawdę o romansie Roberta z jej przyjaciółką?

169

Upokorzona Elka zwalnia Izę z pracy. Tymczasem Prawnik „CO TAM?” sugeruje Górskiemu, że wpadka z plagiatem jest dla nich szansą, by pogrążyć konkurencję i ugrać od „CO WIĘCEJ” sporą sumę pieniędzy. Jednocześnie oddany i lojalny sprzymierzeniec Elki – Bajtek oferuje swoją pomoc. Proponuje, że sfałszuje dla niej datę publikacji artykułu Maleny. Marcin ponownie zaprasza Sławę na brydża w gronie przyjaciół. Zawiedziony kolejną odmową sugeruje, że Olgierd znowu z kimś się spotyka. Sława postanawia przekonać się czy to prawda i idzie na przeszpiegi. Robert za namową kolegi z pracy postanawia przyznać się do zdrady i prosić Natalię o wybaczenie. Jak na jego skruchę zareaguje oszukana narzeczona?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *