Singielka – Podejrzenia, powrót, zerwanie – streszczenia odcinków 174-177

Premiera od 31 października 2016 (emisja również 1 listopada).

174
Elka z trudem przyjmuje informację o wyjeździe Tomasza. Opacznie rozumie jego słowa myśląc, że przenosi się do byłej dziewczyny. Tymczasem Górski odbiera od Agnieszki telefon z propozycją ciekawej pracy w Gdańsku. Olgierd trafia do szpitala. Pełna wyrzutów sumienia Sława obwinia się za zły stan zdrowia męża. Podczas odwiedzin u ojca w szpitalu, Natalia poznaje swojego nowego wielbiciela, który ofiarował jej tajemniczy prezent. Tomasz pomaga bratu zaaranżować spotkanie z Sandrą. Gdy Igor zjawia się w redakcji, widzi jak Sandra ostentacyjnie flirtuje z Juhasem. Zawiedziony chłopak zawiera układ z ojcem dziewczyny.

175
Elka czuje, że musi pomóc Tomaszowi i dzwoni do niego z propozycją pracy. Tymczasem w jej redakcji zjawia się Dorota. Oszukana przez Cezarego chce odwdzięczyć się Elce za to, że ostrzegła ją przed podstępnym prawnikiem i proponuje kontrakt z bogatą amerykańską firmą. Jednak reklamowanie aplikacji dla zakochanych wydaje się Elce mało ambitne. Monika szybko zauważa, że korzyści finansowe są bardzo kuszące i próbuje namówić sceptycznie nastawioną do tego pomysłu szefową. Poznana w szkole rodzenia Weronika, odwiedza Andrzeja w redakcji stawiając go w niezręcznej sytuacji. Pod pretekstem złego samopoczucia wymusza na nim odwiezienie jej do domu. Chcąc jej pomóc, mężczyzna okłamuje Monikę, wplątując jednocześnie w swoje kłamstwo Krzyśka. Kris namawia Natalię, by zdecydowała się pójść na ASP i oferuje swoją pomoc w przygotowaniu do egzaminów.

176
„CO TAM?” traci coraz więcej czytelników. Trudną sytuację portalu po raz kolejny próbuje wykorzystać Krzysiek. W zamian za stołek naczelnego przedstawia Pawłowi swój plan naprawczy. Jego pomysł wzbudza jednak ogólną niechęć wśród pozostałych pracowników. Elka wciąż waha się czy reklamować w swoim portalu aplikację dla zakochanych i pyta o radę najbliższych współpracowników. Max namawia ją, by przedtem razem zrobili sobie próbny test sprawdzając, czy do siebie pasują. Wynik jest zaskakujący. Elka nie wie jednak, że Max potajemnie nagrywa ich rozmowę. Olgierd wraca do domu. Szczęśliwa Sława proponuje mu, by odnowili swoją małżeńską przysięgę. Miłosne uniesienie przeżywa również Staszek. Podczas wizyty u Nowackich oznajmia, że zamierza się ożenić.

177
Sandra zrywa z Juhasem i umawia się na randkę z Igorem. Zadowolony ze swojego podstępu Krzysiek przekazuje chłopakowi swoje dalsze wytyczne dotyczące ich związku. Jednak zachowanie Igora wzbudza w nim kolejny niepokój o córkę. Zdegustowani sytuacją w „CO TAM?” Patryk i Gosia proszą Elkę o posadę w jej redakcji. Max wciąż knuje za plecami Elki. Wypytuje o nią jej przyjaciół, nagrywając potajemnie prowadzone rozmowy. Sama Elka przekonuje się, że mężczyzna ma na jej temat informacje, o których nie powinien wiedzieć. Natalia spotyka w Antypodach Izę, która planuje podjąć tam pracę. Zbulwersowana dziewczyna nie chce do tego dopuścić.

Jedna odpowiedź do “Singielka – Podejrzenia, powrót, zerwanie – streszczenia odcinków 174-177”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *