Singielka – Poród, chrzestni i nowy naczelny – streszczenia

Premiera od 14 listopada 2016.
Streszczenia odcinków 182-185.

182

Robert nie daje za wygraną i próbuje odzyskać Natalię. Mają mu w tym pomóc bilety na jej wymarzoną podróż. Również Hanna chce pomóc synowi w odzyskaniu narzeczonej i próbuje kupić jej miłość. W romantycznej atmosferze Max wyznaje Elce miłość. Zaskoczona dziewczyna wraca do redakcji, gdzie Tomasz mówi jej prawdę o złych intencjach komika. Kolejnego dnia dochodzi do konfrontacji Maxa z Elką. Mężczyzna wyjawia powód, dla którego nagrywał prowadzone na jej temat rozmowy. By pocieszyć zdruzgotaną Elkę, Konrad i Tomasz zaczynają znów ze sobą rywalizować. W redakcji „CO TAM?” zjawia się Viktor. Przerażona Malena próbuje się go pozbyć.

183

Krzysiek wykorzystuje nadarzającą się okazję, by zdemaskować nieuczciwą grę Maleny i aranżuje spotkanie Viktora z Pawłem. Skruszony Max prosi Elkę o wybaczenie i przedstawia jej dokument potwierdzający jego szczere intencje. Tymczasem Tomasz i Konrad nieustannie prześcigają się w pomysłach, rywalizując miedzy sobą o zainteresowanie Elki. W ramach odprężenia, Konrad zaprasza Elkę na romantyczną komedię. Dziewczyna decyduje się jednak pójść w towarzystwie Tomasza na sesję zdjęciową Moniki. Sława przeprasza Bena za niesłuszne oskarżenia o romans z Natalią. Rekompensatą ma być zorganizowanie w Antypodach swojego przyjęcia. Kobieta stawia jednak warunki, na które właściciel kawiarni nie chce się zgodzić.

184

Zamiast zaplanowanej sesji zdjęciowej rozpoczyna się przedwczesna akcja porodowa Moniki. Tomasz z Elką zawożą rodzącą do szpitala i zawiadamiają Andrzeja. Monika prosi przyjaciół, by zostali rodzicami chrzestnymi jej nowonarodzonej córeczki. Kris spędza z Natalią coraz więcej czasu, pomagając jej przygotować zdjęcia na studia. Między nim i Robertem ponownie dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Przygotowany przez Andrzeja raport finansowy portalu nie napawa optymizmem. Malena chce dowiedzieć się co knuje Paweł. Zakrada się do jego gabinetu i przegląda pozostawione przez prawnika dokumenty. Po tym co w nich zobaczy, rezygnuje z kandydowania na stanowisko naczelnej.

185

Gdy Andrzej skrzętnie przygotowuje mieszkanie na powrót żony z córką, w jego domu zjawia się Weronika z niespodzianką. Krzysiek obejmuje stanowisko redaktora naczelnego. Szuka poparcia u swoich redakcyjnych kolegów obiecując korzystne dla nich zmiany. Patryk i Gośka wykorzystują tą sytuację i rezygnują z pracy w „CO TAM?”. Krzysiek dowiaduje się od prawnika o kolejnych odejściach. Elka i Tomasz planują uczcić przyjście na świat córki Andrzeja i Moniki. Górski nie przychodzi jednak na umówione spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *