Singielka – Pożegnanie z Tomaszem? Streszczenia 40-43

Premiera od 30 listopada 2015.
Singielka w grudniu będzie emitowana tylko cztery razy w tygodniu.

40
Elka nadal stara się przekonać Tomasza, żeby nie odchodził z redakcji. On z kolei pomaga jej walczyć z pokusą do słodkości. Patryk walczy o względy Gosi, a kiedy mu to nie wychodzi za namową Krzyśka szuka partnerki na wieczorną kolację, by wzbudzić w Gośce zazdrość. Z kolei Sława i Olgierd wreszcie przeżywają romantyczne chwile z powodu swojej rocznicy. Tomasz widzi całującą się z Mikołajem Elkę i podejmuje ostateczną decyzję. Odchodzi z pracy.

41
Natalia wyjeżdża na działkę na wieś, by na spokojnie pomyśleć o sobie i Robercie. Poznaje przystojnego Marka, który służy pomocną dłonią. Nie wie jednak, jaką Marek ma tajemnicę… Tymczasem Elka próbuje dodzwonić się do Tomasza, a Monika zbiera pieniądze na jego prezent pożegnalny. Do Elki dociera, że jego odejście zbliża się wielkimi krokami, a ona chyba nie jest na to gotowa.

42
Redakcja organizuje imprezę pożegnalną Tomasza. Elka ma mętlik w głowie – czy aby na pewno traktuje Tomasza tylko jak przyjaciela? Czy pożegnanie jest szansą na zbliżenie się tych dwojga? Na drugą szansę może liczyć Robert, do którego Natalia przyjeżdża prosto z działki. Z kolei Sylwia bardzo się cieszy z tego, że wracają do siebie z Tomaszem. Postanawia nie naciskać na staranie się o dziecko. Czy ta deklaracja wystarczy by odbudować ich związek?

43
Do redakcji wraca Dorota. Wszyscy pracownicy na czele z Krzyśkiem nie mogą w to uwierzyć. Z kolei Elka umawia się na obiad z ojcem. Dołącza do nich Mikołaj. Elka cieszy się, że Mikołaj wreszcie poznał jej ojca. On jednak nie spieszy się do przedstawienia jej swoim rodzicom. Krystyna spotyka się ze Sławą i wypytuje ją o Staszka, jednak Sława gasi jej zapędy, co z rozbawieniem zauważa Genowefa. Widocznie bycie byłą żoną upoważnia do wtrącania się w życie byłego męża.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *