Singielka – Poznamy tajemnice Mikołaja? – streszczenia 44-47

Premiera od 7 grudnia 2015.

44

Elka czuje się nieswojo bez Tomasza w redakcji. Sytuacji nie poprawia fakt, że to Dorota zajęła jego miejsce i najwyraźniej szuka sprzymierzeńców w byłych podwładnych. Mikołaj z kolei wpada na pomysł, w jaki sposób poprawić sytuację w redakcji. Duża poprawa następuje w związku Natalii i Roberta, którzy w ciekawy sposób próbują na nowo rozpalić ogień namiętności. Nie można tego powiedzieć o związku Sylwii i Tomasza, którzy nie mogą dojść do porozumienia. Tomasz spotyka się ze starą znajomą – Iwoną, która jest zainteresowana jego zdjęciami. Okazuje się, że mają wspólnych znajomych – w tym Mikołaja, o którym Iwona nie ma najlepszego zdania.

45

Elka szuka wymówki, by skontaktować się z Tomaszem. On też chce się spotkać i uprzedzić ją w sprawie Mikołaja. To, czego dowiedział się od koleżanki z branży bardzo go niepokoi… Z kolei Dorota podstępem dowiaduje się od Andrzeja, co będzie brane pod uwagę w konkursie na naczelnego. Wszystko z boku obserwuje Krzysiek, który nie zamierza ustępować ze swojego nowego stanowiska. Muszą jednak uważać, gdzie dwóch się bije – tam trzeci korzysta.

46

Elka wreszcie idzie na spotkanie z Tomaszem, który delikatnie próbuje wybadać sytuację między nią a Mikołajem. Tomasz nie wie, że oprócz martwienia się o przyjaciół, powinien również zwrócić uwagę na Sylwię, która znowu czuje się osamotniona i niedoceniona. Na szatański plan szybkiego zrzucenia wagi wpada Patryk, któremu Krzysiek daje tabletki przyspieszające odchudzanie. Patryk niezrażony ostrzeżeniami Elki i podminowany zachowaniem Gosi i Artura sięga po pierwsze pigułki.

47

Elka pomaga Mikołajowi robić prezentację, którą przedstawi zarządowi. Sprawa rodziców Mikołaja nadal nie daje Elce spokoju. A co jeśli nie jest odpowiednią dziewczyną dla Mikołaja? Sława organizuje w mieszkaniu podwójna randkę dla Krystyny i Staszka. Początek spotkania nie rysuje się najlepiej, gdy Sława stara się postawić Staszka w niekorzystnym świetle. Z kolei Tomasz adaptuje się w nowej pracy i dostaje pierwsze zlecenia. Przy tej okazji poznaje też dziewczynę, która zna tajemnice Mikołaja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *