Premiera od 12 września 2016.
Streszczenia odcinków 146 - 149.

146

(Miesiąc później…) Sandra chce odbyć staż w “CO TAM?” i próbuje przekonać Malenę, by pozwoliła jej zastąpić Singielkę. Tymczasem w redakcji niespodziewanie zjawia się Dorota. Ku zaskoczeniu Sławy, Olgierd postanawia wprowadzić się z powrotem do domu i zawalczyć o rodzinę. Czy Sława jest już gotowa na powrót męża? Przed Elką otwiera się szansa na udaną randkę z przystojnym Hiszpanem - Viktorem. Gdy jadą na umówioną kolację, w radiu słyszy przerażającą wiadomość o polskich himalaistach… Czy wyprawa, w której uczestniczy Tomasz, skończyła się tragicznie?

147

Przerażona Elka bezskutecznie próbuje skontaktować się z Tomaszem. Jej niepokój dodatkowo potęguje informacja przekazana przez Monikę. Dorota domaga się przywrócenia na stanowisko naczelnej grożąc pozwem. Zarówno ona, jak i Malena namawiają pracowników redakcji, aby świadczyli w sądzie na ich korzyść. Olgierd próbuje ponownie zdobyć serce Sławy. Czy przeszkodą w tym może okazać się Marcin?

148

Elka idzie do mieszkania Tomasza, by uzyskać jakieś informacje od Igora. Ta wizyta będzie dla niej ogromnym szokiem. Natalia postanawia zamieszkać z Robertem, z nadzieją, że rodzice w końcu się pogodzą. Tymczasem Marcin przekazuje jej zaskakującą wiadomość o jego zamiarach wobec Sławy. Malena wynajmuje prawnika, by wygrać proces z Dorotą. Jednak główną ofiarą ich konfliktu może okazać się… Elka.

149

W mieszkaniu Elki dochodzi do spotkania i nieprzyjemnej wymiany zdań między Viktorem i Konradem. Zazdrosny, o kolejnych pojawiających się tam mężczyzn, Viktor podejmuje zaskakującą decyzję. Andrzej po raz pierwszy dopuszcza się oszustwa, by zdobyć dla ukochanej Moniki jej wymarzone mieszkanie. Tomasz i Nadia wracają do pracy. W redakcji pojawia się również znany komik z propozycją współpracy. Monika dowiaduje się, że “CO TAM?” szykuje pozew sądowy przeciwko Elce.