Singielka – Ślub z problemami – streszczenia odcinków

Singielka od 5 września 2016.
Co wydarzy się w nowych odcinkach 142-145.

142

Tomasz postanawia na dobre wyjaśnić sprawę Singielki i przychodzi po radę do Natalii. Zdezorientowana Natalia słysząc, że Tomasz zna prawdę o Singielce przekręca wszystko, przez co Tomasz utwierdza się w przekonaniu, że Elka nic do niego nie czuje i powoli zbliża się do Nadii… Z kolei Mikołaj dalej stara się rozwikłać zagadkę skradzionych kodów i prosi Bajtka o pomoc. Gdy ten dowiaduje się, kto za tym wszystkim stoi, od razu biegnie do Elki, by ją ostrzec.

143

Tomasz i Nadia spędzają wspólnie czas planując wyprawę. Elka stara się dodzwonić do przyjaciela, żeby ostrzec go przed Nadią. Ona jednak jest sprytniejsza i postanawia nie dopuścić do kontaktu Tomasza z Elką. Sława i Hanna – matka Roberta, nadal nie mogą przeboleć, że Natalia chce mieć skromny ślub. Uparta Sława nie przestaje dalej walczyć o huczne wesele córki i wspólnie z Hanną postanawiają przekonać do tego Roberta. Konrad prosi Elkę o jeszcze jedną szansę. Jest tak przekonywujący, że… Elka daje się uwieść. Ale czy mają szansę na bycie razem?

144

Elka i Konrad idą razem na ślub Natalii. Tomasz postanawia ostatni raz zawalczyć o Elkę i czeka na nią pod jej blokiem. Niestety, kiedy widzi Konrada całującego Elkę traci nadzieję… Natalia przygotowuje się do ślubu. Nie wie, że Sława razem z Hanną zmieniły całą koncepcję wesela! Jak zareaguje Natalia, gdy dowie się, że kolejny raz ktoś podjął za nią decyzję?

145

Natalia jest wściekła, że Robert okazał się nielojalny i za jej plecami dogadał się ze Sławą. Tuż przed ceremonią odjeżdża razem z Elką. Sława wpada w popłoch – co ze ślubem i gośćmi?! Wściekły Robert postanawia znaleźć ukochaną i zostawia wszystkich pod kościołem. Z kolei Elka razem z Natalią odbywają w trakcie ucieczki poważną rozmowę o uczuciach i straconych szansach. Elka zmotywowana przez siostrę jedzie spotkać się z Tomaszem na lotnisku. Czas jednak pędzi nieubłaganie. Czy zdąży przed odlotem Tomasza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *