Singielka – Tajemniczy adorator, kłamstwo Natalii i śledztwo w sprawie tabletek – streszczenia

Poniżej znajdziecie streszczenia odcinków, które pojawią się od 25 stycznia 2016.

Ksenia dziękuję 🙂

70:
W gazecie ukazuje się zdjęcie Elki i Borysa. Elka nie może opędzić się od ciekawskich spojrzeń w redakcji i od własnej matki! Jak Mikołaj zareaguje na zdjęcie swojej byłej dziewczyny i Borysa? Do Elki dzwoni Tomasz, który koniecznie chce się z nią spotkać. Elka zauważa, że mężczyzna jest bardzo tajemniczy. Czyżby rozstał się z Sylwią?

71:
Elka jest zaskoczona wyznaniem Tomasza. Z jednej strony wie, że powinna się cieszyć ze szczęścia przyjaciela, ale z drugiej… Chyba powoli sobie uświadamia, że zależy jej na Tomaszu. I nic z tym nie może zrobić… Kłopoty nie omijają również Natalii. Podczas randki z Arkiem odbiera ona niepokojący telefon od Roberta.

72:
Elka znajduje na biurku w redakcji prezent. Razem z Moniką starają się ustalić, kto jest tajemniczym adoratorem. Elka cały czas myśli o Tomaszu i idzie do Coacha po radę. Przecież powinna się cieszyć ze szczęścia przyjaciela. A co, jeśli nie potrafi? Podczas gdy Natalia opiekuje się chorym Robertem, do domu Sławy przyjeżdża Arek. Sława orientuje się, że Arek sądzi, iż Natalia jest u chorej ciotki i postanawia wyprowadzić go z błędu. Natalia na własnej skórze przekonuje się, że kłamstwo ma krótkie nogi.

73:
Elka dowiaduje się, że policja prowadzi śledztwo w sprawie tabletek, które omal nie zabiły Patryka. Gdy Krzysiek dowiaduje się, że policja węszy znowu stara się przekonać Patryka, by go krył. Patryk się waha. Wydać kolegę i pomóc Elce namierzyć dilera czy chronić Krzyśka? Przed kolejnymi dylematami staje też Natalia, która nie wie co zrobić z Robertem. Wrócić do niego czy zacząć żyć po swojemu?

2 odpowiedzi do “Singielka – Tajemniczy adorator, kłamstwo Natalii i śledztwo w sprawie tabletek – streszczenia”

 1. 74:
  Elka umawia się na spotkanie z dilerem. Natalia nie jest zachwycona misją siostry. Prosi Elkę, by była ostrożna. Elka nie odzywa się jednak i nie odbiera telefonów. Razem z Tomaszem i ojcem Elki Natalia wyrusza na jej poszukiwanie. Tymczasem Elka zostaje uwięziona przez niebezpiecznego dilera.

  75:
  Tomasz, Natalia i Staszek przyjeżdżają do redakcji i mówią wszystkim, że Elka zaginęła! Patryk znowu stara się przekonać Krzyśka, by przyznał się i pomógł w śledztwie. Ale czy starczy mu odwagi? I czy to uratuje Elkę? Gdy Sylwia dowiaduje się o tym, że Tomasz znów zajmuje się problemami Elki, jest wściekła. Natalia jest zdruzgotana. Gdy dzwoni do niej Sława nie potrafi się opanować i mówi matce, że Elka zaginęła. Sława wreszcie zdaje sobie sprawę, jak bardzo kocha starszą córkę.

  76:
  Elka wraca do codzienności po emocjonujących wydarzeniach ostatniego dnia. Dziękuje wszystkim w redakcji za pomoc w uwolnieniu jej, cały czas pamiętając, że wszystko tak naprawdę zawdzięcza Tomaszowi. Tymczasem Sylwia znowu jest zła na Tomasza za brak czasu. Wszystko jest ważniejsze od niej. Tomasz przekłada kolację z narzeczoną ponieważ chce pomóc bratu w przeprowadzce. Tymczasem, dzwoni do niego Elka z zaproszeniem na kolację. Tomasz waha się co zrobić.
  77:
  Elka umawia się z Tomaszem na kolację z podziękowaniem za ratunek. Gdy Elka stara się naprawić kulinarne niedoskonałości, Tomasz odbiera telefon od Sylwii… Mikołaj idzie z Kubą do knajpy, gdzie zwierza się koledze ze swoich problemów z Maleną. Rozmowy o kobietach przybierają jednak nieoczekiwany obrót, w skutek czego, Mikołaj przypomina sobie o Singielce… Znów zamierza się z nią umówić na randkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *