Singielka – Teściowa, narkotyk i lekcje rysowania – streszczenia odcinków

Premiera od 3 października 2016.
Streszczenia odcinków 158-161.

158

Cezary wykorzystuje informacje na temat interesów Pawła, by go szantażować. Monika ma okazję poznać twarde zasady przyszłej teściowej. Malena wciąż zbiera materiał na artykuł kompromitujący Elkę. Tomasz postanawia pójść na imprezę organizowaną przez Elkę, by świętować ich pierwszy sukces.

159

Natalia zarzuca Robertowi, że zbyt mało czasu spędzają razem ze sobą. Gdy znowu jest sama, pojawia się intrygujący sąsiad Kris i dotrzymuje jej towarzystwa. Podczas imprezy Cezary próbuje uwieść Elkę i podaje jej środek odurzający do wina. Gdy pozostają sami, w jej domu niespodziewanie pojawia się Tomasz. Po tej nocy w życiu Elki i Tomasza wiele się zmieni…

160

Wściekła Elka wpada do gabinetu Cezarego i robi mu awanturę strasząc policją. Umawia się również na spotkanie z Tomaszem, by wyznać mu prawdę o narkotyku. Tymczasem Tomasz, chcąc być uczciwym wobec swojej nowej przyjaciółki Agnieszki, wyznaje jej prawdę o uczuciach do innej kobiety. Natalia ma nowy pomysł na swoją przyszłość. W tym celu postanawia wziąć u Krisa kilka lekcji rysowania. Jednocześnie Iza szuka okazji, by uwieść Roberta.

161

Monika nie wytrzymuje już ciągłej kontroli ze strony teściowej. Andrzej będzie musiał stawić czoła swojej matce. Malena z Nadią wciąż razem spiskują, by mimo sprzeciwu naczelnego, opublikować kompromitujący artykuł o Singielce. Liczą na pomoc Viktora, na którego trop właśnie wpadły. Zraniony Hiszpan nie jest przychylny Elce. Tymczasem zawstydzona Elka idzie na spotkanie z Tomaszem, żeby porozmawiać o tym, co zaszło między nimi. Czy wspólnie spędzona noc zbliży ich jeszcze bardziej do siebie?

5 odpowiedzi do “Singielka – Teściowa, narkotyk i lekcje rysowania – streszczenia odcinków”

  1. Monika/Gosia nikt tego nie wie. Nie ma zakontraktowanych 200+, gdyż Singielka może zakończyć się wiosną, latem, lub z uwagi na słabą oglądalność JUŻ tej jesieni. To nie jest hit TVNu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *