Singielka – Tomasz chce odejść z pracy – streszczenie 35-39

Premiera od 23 listopada 2015.
Co wydarzy się w życiu Elki?

35

Tomasz postanawia ukrywać przed Elką swoje problemy z Sylwią. Elka też nie pokazuje po sobie, że sprawy z Mikołajem nie idą po jej myśli. Zwłaszcza, kiedy Mikołaj wyraźnie ukrywa, że są z Elka parą. Robert czuje się onieśmielony w towarzystwie Sławy, która również zachowuje się nieswojo w jego towarzystwie. Zachowanie Roberta pogarsza tylko stosunki z nieświadomą problemu Natalią. Z kolei Krzysiek dowiaduje się, że felietony Singielki miały najwięcej odsłon na portalu. Prosi Bajtka, by pomógł mu ustalić tożsamość Singielki i kontakt do niej.

36

Natalia mówi Elce o nowym felietonie Singielki na innym portalu. Elka domyśla się, że za wszystkim stoi Dorota. Kiedy Krzysiek dowiaduje się, że konkurencja publikuje felietony Singielki, postanawia za wszelką cenę dowiedzieć się kim jest tajemnicza Singielka… Czy Elce uda się odzyskać autorstwo Singielki i zachować anonimowość?

37

Elka dowiaduje się o tym, że Krzysiek odsuwa Tomasza od części obowiązków. Domaga się od szefa, by Tomasz nadal z nią pracował. Niewiele mniej problemów ma na głowie Natalia, która nadal nie może rozgryźć co trapi Roberta – ich każde zbliżenie okazuje się klapą. Z kolei Krzysiek wpada na plan nowej formy integracji – warsztaty salsy. Każdy z redakcji ma się dobrać w pary. Tomasz i Elka, którzy wracają razem z reportażu zostają potraktowani jako para. Co na to wszystko Mikołaj?

38

Elka w parze z Mikołajem bawią się na warsztatach. Elka nie chcąc zaniedbywać Tomasza, stara się wyciągnąć go na parkiet. Mikołaj widząc ich razem, jest zazdrosny. Natalia dochodzi do wniosku, że Robertowi już na niej nie zależy i chce ją zostawić! Sława znowu czuje, że musi pomóc córce i podsłuchuje jej rozmowę z Robertem. Największe zaskoczenie czeka jednak Elkę, gdy Tomasz wyjawia jej swoje zamiary dotyczące pracy.

39

Elka próbuje powstrzymać Tomasza przed odejściem z redakcji. Jej starania przynoszą jednak marne skutki – Tomasz jest nieugięty. Elka jednak się nie poddaje i decyduje się na desperacki krok – dzwoni do Sylwii. I dowiaduje się, że para się rozstała. Z kolei Natalia godzi się z Robertem, by za chwilę znowu się pokłócić. Kryzys wydaje się być naprawdę poważny… Nie najlepiej wygląda również sytuacja Patryka, który decyduje się pomóc Gośce, byle tylko się do niej zbliżyć. Czy jego poświęcenie zostanie docenione?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *