Singielka – Tomasz poznaje prawdę o Singielce! – streszczenia

Singielka 137-140 – streszczenia odcinków.
Premiera od 23 maja 2016.

137

Tomasz odkrywa podstęp Pawła. Dowiaduje się, kto jest szpiegiem Pawła w portalu Elki. Jedzie do niej, żeby ją uprzedzić. Elka nie może uwierzyć… Natalia z Robertem zapraszają gości na ślub. Po długich przemyśleniach Natalia decyduje się zaprosić Olgierda, który mówi córce, że na jej ślub przyjdzie bez Olgi. Gdy wszystko zaczyna się układać, do Natalii przyjeżdża Arek, który próbuje ja odwieść od decyzji.

138

Tomasz naskakuje na Mikołaja, że donosi Pawłowi, co się dzieje w portalu Elki. Mikołaj się wypiera i twierdzi, że tylko udaje – tak naprawdę stoi po jej stronie. Rozdarta Elka nie wie, co zrobić, jednak ostatecznie staje po stronie Mikołaja. Tomasz ostrzega ją by miała na niego oko. Elka nie idzie jednak za jego radą… Pod domem Natalii zjawia się retro limuzyna! Natalia ze Sławą nie mogą wyjść z podziwu – Robert to prawdziwy romantyk! Jakie zdziwienie czeka Natalię, kiedy na miejscu nie zastaje ukochanego.

139

Po upokorzeniu, jakiego doznały, Elka i Monika wychodzą ze spotkania z inwestorem. Monika nie zamierza puszczać tego płazem Mikołajowi i dzwoni do niego z awanturą. On jednak do niczego się nie przyznaje i na własną rękę zaczyna szukać winowajcy. Straconego zaufania może już drugi raz nie odzyskać. Zestresowana Monika zaczyna się źle czuć. Na ratunek kolejny raz spieszy Tomasz i razem z Elką zawożą ją do szpitala. Monika obserwując ich namawia Elkę, żeby wreszcie wyznała Tomaszowi, co czuje, zanim ten wyjedzie i będzie za późno. Czy Elka zdobędzie się na odwagę?

140

Nadia dalej knuje za plecami Elki i stara się jeszcze bardziej podburzyć przeciwko niej Czachę. On jednak ma coraz więcej wątpliwości czy postępuje właściwie, zwłaszcza, że widzi, że Elka jest w stosunku do niego w porządku. Tomasz po przyjeździe do redakcji natyka się na Mikołaja, któremu w dosadny sposób każe trzymać się z dala od Elki. Zarzuca mu też szpiegostwo i kłamstwa. Wzburzony Mikołaj przekonuje go, że nie jest szpiegiem i osłupiałemu Tomaszowi wyjawia tajemnicę Elki: to ona jest Singielką! Czy ta wiadomość wreszcie sprawi, ze Elka i Tomasz będą razem?

3 odpowiedzi do “Singielka – Tomasz poznaje prawdę o Singielce! – streszczenia”

  1. Tak obsada potwierdziła już w momencie, kiedy plotkowano o zakończeniu serialu. Nowe odcinki jesienią 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *