Singielka – Wspólny wróg, promocja i zemsta – streszczenia odcinków

Premiera od 7 listopada 2016.
Streszczenia 178-181.

178

Elka staje się coraz bardziej podejrzliwa w stosunku do Maxa. Pyta Mikołaja, czy to on przekazał komikowi poufne informacje, o których pisała jako Singielka. Natalia wraca na część etatu do pracy u Bena. Chcąc się zemścić za utratę posady, Iza umawia się w Antypodach z Krisem i próbuje go uwieść. Portal Elki potrzebuje drugiego fotografa, w związku z tym to dobra okazja do zaproponowania pracy Tomaszowi. Krzysiek posługując się szantażem, próbuje namówić Andrzeja, by poparł jego kandydaturę na stanowisko redaktora naczelnego. Tymczasem w redakcji „Co Więcej” niespodziewanie zjawia się Konrad.

179

Konrad i Max nie przypadają sobie do gustu. Podczas spotkania nie szczędzą sobie kąśliwych uwag. Nieufny wobec Maxa Wilczyński, przestrzega przed nim Elkę. Między Natalią i Mikołajem dochodzi do ostrej wymiany zdań, która doprowadza do rękoczynów. Andrzej przyznaje się Monice do spotkań z Weroniką, tłumacząc jej jaki był ich prawdziwy powód. Monika nie kryje zdenerwowania i postanawia się z nią spotkać. Natalia próbuje przekonać Tomasza, by przyjął propozycję pracy w „Co Więcej”. Nieprzekonany do tego pomysłu Górski zdradza jej swoje obawy. Jeszcze tego samego dnia podejmuje ostateczną decyzję. Krzysiek namawia Pawła na publikowanie artykułów o zdradach znanych celebrytów, które wyśledził jego detektyw.

180

Elka zleca Tomaszowi pierwsze zadanie, które ma wykonać wspólnie z Konradem. Wilczyński próbuje nawiązać z fotografem nić porozumienia, mówiąc mu o swoich obawach wobec Maxa. Elka wciąż unika spotkania z Dorotą, która uparcie namawia ją do promowania aplikacji dla zakochanych. Sława za wszelką cenę chce się dowiedzieć, z kim spotyka się jej młodsza córka. Max kolejny raz próbuje wyciągnąć informacje na temat Elki, tym razem od Konrada. Potajemnie nagrywa prowadzoną z nim rozmowę. Nie wie jednak, że sam też jest nagrywany.

181

Tomasza i Konrada łączy wspólny wróg – Max. Chcąc ostrzec przyjaciółkę przed jego knowaniami proszą ją o rozmowę. Elka obiecuje, że poświęci im czas po powrocie ze spotkania z inwestorem. Niestety przeszkadza jej w tym Max. Górski z Wilczyńskim bezskutecznie czekają na Elkę w redakcji. Dorota próbuje przekonać Krzyśka, by przedstawił Zarządowi „CO TAM?” pomysł na promocję aplikacji dla zakochanych, w zamian za wycofanie pozwu. Kempa dostrzega w tym szansę na uzyskanie stanowiska redaktora naczelnego. Podczas spotkania z Krisem, wspomnienia o byłym narzeczonym doprowadzają Natalię do płaczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *