Singielka – Zdrada, zarzuty i zemsta – streszczenia odcinków

Premiera od 10 października 2016.
Poniżej streszczenia odcinków 162-165.

162

Tomasz jest zawiedziony tym, że Elka uważa ich romantyczną noc za pomyłkę. Elka postanawia złożyć zeznania przeciw Cezaremu na policji. Tomasz też będzie musiał złożyć wyjaśnienia. Co z tego wyniknie? Radość Moniki z powodu wyjazdu teściowej nie trwa długo… Malena podstępnie próbuje nakłonić Viktora, by wyraził zgodę na opublikowanie tekstu o jego przygodzie z Singielką. Czy temperamentny Hiszpan ulegnie urokowi atrakcyjnej blogerki? Robert wciąż nie może uwolnić się od uwodzicielskich zaczepek Izy.

163

Nieprzychylny artykuł na temat Singielki opublikowany przez „CO TAM?” staje się powodem kolejnych nieporozumień między Elką i Tomaszem. Zawiedziona dziewczyna podejrzewa, że to zemsta ze strony Górskiego. Tymczasem Cezary próbuje przekonać Elkę, by wycofała zarzuty przeciwko niemu. Robert i Natalia stają przed pokusą zdrady. Czy uda im się zachować wierność, czy pożądanie będzie silniejsze od głosu rozsądku? Krzysiek podejmuje stanowcze kroki, aby zapobiec kolejnym randkom swojej córki.

164

Pełen wyrzutów sumienia Robert, za wszelką cenę nie chce dopuścić do spotkania Natalii z Izą. Paweł próbuje przekonać Tomasza, aby dał jeszcze jedną szansę Malenie i nie zwalniał jej z pracy. Tymczasem Elka odwiedza Viktora. Chce się dowiedzieć, dlaczego wyraził zgodę na opublikowanie szkalującego ją wywiadu. Kolejne próby naprawiania przez Sławę jej kłopotów małżeńskich, przynoszą odwrotny skutek.

165

Romans Roberta nabiera rozmachu. W szpitalnym gabinecie po raz kolejny zdradza narzeczoną. Tymczasem Natalia domyśla się, że Iza uwikłała się w związek z niewłaściwym mężczyzną. Cezary wciąż próbuje wpłynąć na Elkę, by wycofała swoje zeznania. Nieudany fortel Krzyśka doprowadza do kolejnej kłótni z córką. Agnieszka proponuje Tomaszowi, aby spróbowali jeszcze raz odbudować ich związek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *