Singielka zmienia obiekt westchnień? – streszczenia odcinków 21-25

Premiera od 2 listopada 2015.

21
Na życzenie Doroty, Elka pisze reportaż o niewiernym Senatorze. Popada w konflikt z Krzyśkiem, który oskarża ją o kradzież pomysłu. Samopoczucia nie poprawia Elce również Sylwia, która zachwiała jej wiarę w Tomasza podejrzewając go o romans z Moniką. Ku uciesze Sławy Olgierd przeprasza za swoją zazdrość. Dobry humor pryska jednak jak bańka mydlana, gdy Natalia przyznaje się matce, że rzuciła studia. Wieczorem wchodząc do redakcji Elka natyka się na porozrzucane ubrania Moniki, słyszy głos Tomasza… Czyżby Sylwia miała rację?

22
Elka odbiera pijanego Mikołaja z klubu i zawozi do swojego mieszkania. Spędzają wspólnie noc… W redakcji dochodzi do kłótni między Elką i Tomaszem. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę. Kiedy Sława dowiaduje się, że Mikołaj spędził u Elki noc nie posiada się z zachwytu- znowu miała rację! Zachęcona dobrym rozwojem wydarzeń, idzie z misją na uczelnię Natalii. Jej też zamierza pomóc.

23
Do Eli dociera nowa redakcyjna plotka- Mikołaj jest gejem. Elka jest zdruzgotana- przecież wszystko tak dobrze się układało! Mikołaj nie rozumie szumu wokół jego osoby. Elka wyjaśnia mu dziwną sytuację. Wtedy Mikołaj udowadnia jej na oczach całej redakcji, że nie jest gejem… Zazdrosna Dorota pałając chęcią zemsty, odbiera Elce napisanie artykułu o Senatorze i oddaje go Krzyśkowi. Niemile zaskoczona zostaje także Natalia. Robert organizuje dla niej wycieczkę-niespodziankę.

24
Do redakcji przychodzi oburzony Senator i grozi pozwem. Przestraszona Elka informuje Dorotę, która każe zdjąć artykuł ze strony. Natalia zaprasza Elę i Sławę na pojednawczą kolację. Niestety, Natalia zamiast godzić rodzinę, sama kłóci się z matką, gdy dowiaduje się, że ta była u dziekana by przywrócił ją na studia. Olgierd odkrywa, ze Sława znowu go okłamała. Bez słowa pożegnania wyjeżdża. Z kolei Elka uważa, że Mikołaj ją wykorzystał, by uciąć plotki na temat swojej orientacji seksualnej. Mikołaj przeprasza Elkę i jest w tym bardzo przekonujący.

25
Elka skręca nogę podczas przygotowywania reportażu na wysypisku. Niezawodny Tomasz służy pomocą i przez cały dzień pomaga Elce. Mikołaj odwołuje randkę w ostatniej chwili, przez co Elka znowu spędza wieczór samotnie z obolałą nogą. Problemy z mężczyznami nie omijają także Sławy, która nadal nie wie gdzie podziewa się Olgierd. Po informację o miejscu pobytu męża kieruje się do… Staszka! Tymczasem Dorota wzywa do siebie Krzyśka i straszy go konsekwencjami w związku z artykułem o Senatorze. Krzysiek podjudzony przez Patryka całuje Dorotę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *