Siostry?

Kolejny przełom w M jak miłość. Tamara Arciuch dołączyła do serialu i jak wiemy od dawna to nie będzie tylko gościnny występ. Barbara zwierzyła się już proboszczowi, że ma tajemnicę, którą trzyma dla dobra rodziny. Są też koperty. Prawda wyjdzie na jaw już w grudniu (pamiętajcie od grudnia M jak miłość tylko dwa razy w tygodniu!).

Anna Gruszczyńska czyli nowa bohaterka przyjedzie do Grabiny aby poznać Hankę. Barbara skrywa tajemnicze listy i zdjęcia, wie wszystko, zatem powie nieznajomej, że nie utrzymuje już z synową żadnych kontaktów. Anna jednak nie da za wygraną. Pojedzie do dyrektora szkoły i wypyta się o Hankę Mostowiak.

Tamara Arciuch wciela się kolejny raz w czarny charakter. Czy świeżo poznana siostra wpłynie na Hankę. Oczywiście, że tak. Szykują się problemy. Dodajmy też, że za Anną ciągnie się kryminalna przeszłość…

Nowe odcinki już w grudniu.

emjakmilosc.blog.onet.pl

6 odpowiedzi do “Siostry?”

  1. no pewnie więcej hance dajcie na głowę. separacja z Markiem, problemy z alkoholem to jej jeszcze siostrę kryminalistke wcisna 😛 nie za duzo tych kryminalistek w M jak miłość?

  2. USPOKÓJCIE ten serial. Kiedyś był taki sympatyczny. teraz wprowadzacie tyle czarnych charakterów i nie fajnych sytuacji. Po co to wszystko??????????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *