„Skazany na śmierć ” 4. sezon od 11 lipca w Polsacie

Wielki serialowy hit powraca w letniej ramówce Telewizji POLSAT! Już 11 lipca startuje 4. sezon serialu „Skazany na śmierć”, w którym m.in. wiele zaskakujących zwrotów akcji i dramatyczna walka o życie dwóch przystojnych braci – Michaela Scofielda (Wentworth Miller) i Lincolna Burrowsa (Dominic Purcell).

4. sezon „Skazanego na śmierć” to dalsze losy dwóch braci zdeterminowanych, by obalić konspiracyjną organizację o nazwie Firma. Firma jest zbrodniczą grupą, która przeniknęła do świata biznesu i polityki, aby spiskować przeciw globalnemu bezpieczeństwu. Zarówno Michael jak i Lincoln obwiniają ją o zniszczenie im życia i zabójstwo dr Sary Tancredi (Sarah Wayne Callies) – jedynej kobiety, którą Michael kochał.
Akcja 4. sezonu zawiązuje się szybko i brutalnie – po ucieczce z panamskiego więzienia bracia w dramatyczny sposób zostają ponownie aresztowani. Niespodziewana oferta współpracy od agenta Dona Selfa (Michael Rapaport) z Departamentu Bezpieczeństwa wydaje się wyjątkowo kusząca. Bracia wiedzą, że jedyną drogą odzyskania bezpieczeństwa dla siebie i swoich bliskich jest włamanie się do Firmy – od środka. Oprócz agenta Selfa dołączają do nich Mahone, Sucre (Amaury Nolasco), Bellick (Wade Williams), ekspert komputerowy Roland Glenn (James Hiroyuki Liao). Wspólnie tworzą ekipę pod wodzą Michaela, która ma odzyskać przenośny dysk komputerowy o kryptonimie Scylla – tajny notatnik Firmy, który zawiera listę agentów i dane o operacjach tej przestępczej organizacji. Od powodzenia akcji zależy nie tylko bezpieczeństwo ich bliskich, ale przede wszystkim ich życie.
„Skazany na śmierć” cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. W Polsce ten amerykański hit zajął pierwsze miejsce w rankingu seriali sensacyjnych: średnio oglądało go aż 4,5 mln widzów. Telewizja POLSAT wyemitowała wszystkie cztery sezony serialu. Od 11 lipca widzowie będą mogli śledzić powtórkę, 4. sezonu, liczącą 24 odcinki. Serial będzie emitowany raz w tygodniu, po emisji drugiego poniedziałkowego filmu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *