Sławek na emeryturze!

Dziedzic obchodzi jubileusz pracy w policji. Jego bliscy spodziewają się, że dostanie awans. Maria przygotowuje z tej okazji uroczystą kolację. Po powrocie z uroczystości Sławek ogłasza rodzinie ważną wiadomość:
Został emerytem! I co dalej?
Sławek przyzwyczaja się do życia na emeryturze. Przyjmuje posadę ochroniarza w centrum handlowym u swojego kolegi Norberta. Maria krytykuje jego nowe zajęcie. Renata czuje się urażona słowami matki.
Dziedzic ma dość nudnej pracy w centrum handlowym. Norbert oferuje mu inną posadę – będzie bodyguardem słynnej gwiazdy. (A słynną gwiazdą będzie Liszowska)

fot.http://nawspolnej.plejada.pl/
autor: Radek Orzeł/tvn

5 odpowiedzi do “Sławek na emeryturze!”

  1. Już w którymś z kolei serialu pojawia się motyw ochraniania gwiazdy (tak samo zresztą jak zachorowania na HIV czy ciąży w późnym wieku). Może pora zakończyć niektóre seriale zamiast dublować wątki?

  2. co do ochrony gwiazdy to nie jest to popularny wątek..
    a HIV, te późne ciaze, paraliz, utrata pamieci to owszem… z tym ze co sie dziwic, cos musza wymyslac, przez tyle lat, jakby bohaterowie byli piekni, mlodzi zdrowi i bez problemow to kto by ogladal dlugo taka sielanke.. na wspolnej i tk idzie z duchem czasu, hehe.. te galerianki czy małżenstwa szukajace par do seksu..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *