Sławomir Sulej

Najczęściej obsadzany w rolach bandytów – z pewnością pamiętacie go jako Kudłatego w filmie Kiler – lub dla odmiany w rolach policjantów/prokuratorów (np. w M jak miłość).
Ukończył studia na Wydziale Lalkarskim wrocławskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej. Jest aktorem Teatru Nowego w Łodzi. Z pewnością aktor charakterystyczny. Wystąpił w wielu filmach (poza Kilerem m.in. Psy 2, Job, Sara, Poranek Kojota), a lista jego ról w serialach jest jeszcze dłuższa.

Z pewnością znany jest przede wszystkim z serialu „Świat według Kiepskich” gdzie pojawił się kilkakrotnie w różnych rolach. A poza tym znany z takich seriali jak: Dwie strony medalu, Faceci do wzięcia, PitBull, Pierwsza miłość, Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście, Sprawa na dziś, Król przedmieścia, Marzenia do spełnienia, Graczykowie, czyli Buła i spóła i innych.

Nie mam pojęcia dlaczego najlepsi aktorzy drugoplanowi obsadzani są i kojarzą nam się z rolami „świrów” i morderców. Czas na nowe wcielenie Pana Sławomira. Czym najbardziej by nas zaskoczył?

Jego najnowsza rola to Behemot z filmu pt. „Mistrz i Małgorzata”.

Na deser monolog z filmu „Psy 2 ” – czyli sławetne „Wyrwałem chwasta”… Pan Sławomir Wielkim Aktorem Jest. i Basta.
🙂
Filmik dla pełnoletnich – jak i sam film Psy 2
[exp link=”http://www.youtube.com/v/oPQbzVV9nlE&hl=pl_PL&fs=1&” swf=”yes”]

Jedna odpowiedź do “Sławomir Sulej”

  1. chyba najlepszy aktor drugoplanowy 🙂 uwielbiam go w Kilerze a w Psach wlasnie sobie przypomnialam
    a co do pytania to chetnie zobacze pana sławomira jako amanta 🙂 a co!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *