„Słodkie życie” (1×01 i 1×02) – niestety słodko nie będzie…

Nie ukrywam, że czekałam na nowy serial komediowy TVP1 przede wszystkim ze względu na Roberta Górskiego, którego talent komediowy, inteligencję i błyskotliwe riposty znam m.in. ze „Spadkobierców”.
Dlatego z ciężkim sercem muszę napisać, że „Słodkie życie” to kolejny przeciętniak, bazujący na oklepanych gagach i niestety… śmiechu w nim na lekarstwo.

Oczywiście sitcom nie jest tak zły jak np.”Wszyscy kochają Romana”, jednak po dwóch odcinkach nie mam ochoty poświęcać czasu na śledzenie kolejnych losów rodziny cukierników.

Nie podoba mi się pomysł umieszczenia całej akcji w jednej lokalizacji – czyli w salonie głównych bohaterów („Przyjaciele” też byli nagrywani przy udziale publiczności, a pomieszczenia ciągle się zmieniały).
Niestety nie przekonałam się do roli Ewy Gorzelak, a Elżbieta Romanowska jest tragiczna w przerysowanej roli Klary.
Brak ciekawych dialogów – i jak wspomniałam na wstępie serial w ogóle mnie nie śmieszy.

1,5 bobra za sympatię do Roberta Górskiego.

4 odpowiedzi do “„Słodkie życie” (1×01 i 1×02) – niestety słodko nie będzie…”

  1. Mi się podoba i nie wiem na jakiej podstawie „admin” wystawia swoje opinie . Czy „admin” ma jakiś doświadczenie jako krytyk telewizyjny, śmiem wątpić.

  2. sandocan nie mam doświadczenia telewizyjnego (chociaż kto wie, co może się wydarzyć w przyszłości 🙂 ale taka profesja jak „krytyk telewizyjny” nawet nie istnieje. Nie przejmuj się moim zdaniem. Jak Ci się podoba to super 🙂

  3. Miałem nieszczęście trafić na tą „rewelacyjną” produkcję naszej „rewelacyjnej” TVP. Cóż, program na poziomie typowym dla TVP… Jeśli kiedyś powstanie konkurs na najmniej zabawny sitcom – to będzie faworyt. Nuda, a dialogi – jak mawiał klasyk – „złe, bardzo złe”. Aż mi się przykro zrobiło, bo lubię kabaret KMN, a zwłaszcza Górskiego. Ale mam poważne podejrzenia, że scenariusz do tego czegoś pisał gimnazjalista.
    Jednym słowem – strata czasu i pieniędzy. A najbardziej mi żal KMN…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *