Słoiki – nowy serial codzienny Polsatu

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl w wiosennej ramówce Polsatu zobaczymy paradokumentalny serial pt.”Słoiki”.
W każdym odcinku będzie pokazana nowa historia ludzi, którzy przeprowadzili się do Warszawy. Zobaczymy ich perypetie z poszukiwaniem pracy, rodziną, miłością i życiem w stolicy.
Do ramówki powrócą jeszcze: „Malanowski i partnerzy”, „Dlaczego ja?”, „Dzień, który zmienił moje życie”, „Trudne sprawy” i „Pielęgniarki”.

Dla przypomnienia – Polsat poza „Przyjaciółkami” nie planuje żadnego serialu cotygodniowego.

14 odpowiedzi do “Słoiki – nowy serial codzienny Polsatu”

  1. Czy aby nie za dużo już tych paradokumentów na każdym programie ? Na to nie da się już patrzeć. Czy nie lepiej byłoby zrobić jakiś normalny serial a nie z tymi pseudo aktorzynami amatorami ? Ta telewizja schodzi na psy!

  2. Aż niedobrze już się robi od tych słoików, pielęgniarek, policjantów, strażaków, szkół, trudnych spraw, dlaczego ja i można by tak wymieniać bez końca

  3. Strażacy to serial fabularny – tak jak Lekarze, czy Prawo Agaty, więc poczekajmy do premiery, żeby móc ocenić 😉

  4. Jeśli odbieracie SAT1 lub RTL, to polecam zerknięcie na niemieckie paradokumenty (np. „Auf Streife”, „Verdachtsfälle”, „Die Trovatos”…). Poziom jak w naszych normalnych serialach!

  5. zdzisiek nie chcę Cię martwić, ale w LATO to w polskiej TV zobaczysz li i jedynie POWTÓRKI paradokumentów, więc to samo aktorstwo co w ramówce wiosennej, więc nie ma się z czego cieszyć 😉

  6. Latem to ja porzucam TV dla zapachów natury, a o jesieni, pewnie jeszcze bardziej sparaliżowanej paradokumentami, bo w tv to kwitnie metoda małego palca, więc decydenci idą po taniosze na całość – nie myślę;)

  7. Jednej rzeczy nie rozumiem. Przecież to nie jest AŻ tak chętnie oglądane. Owszem, są produkcje typu „Szkoła” czy „Szpital”, które mają bardzo dużą widownię, ale widownia takich „Trudnych spraw” czy „Dlaczego ja” nie jest już tak wysoka jak jeszcze 2-3 lata temu.

    Adminko, czy jest już pewne, że „Słoiki” (swoją drogą, to straszna nazwa) będą serialem codziennym?

  8. KN to jest AŻ tak dobrze oglądane. Dodatkowo jeśli nie trzeba płacić aktorom, scenarzystom, reżyserii, charakteryzacji itp. to program pt. „Słoiki: wyciągnie dla Polsatu więcej niż np. „Powiedz tak” czy „Żony więźniów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *