Ślub Julii i Maćka? Co się wydarzy?

Jak widać na zdjęciu Julia w końcu zgodzi się na ustawioną ceremonię z Maćkiem. Dziewczyna absolutnie wykluczy ślub kościelny – wszak cały czas zdaje sobie sprawę, że to będzie papierowe małżeństwo z gejem. Darek będzie starał się ją przekonać swojej o wielkiej miłości. Ślub z rozsądku i z pewnością dla pieniędzy nie przebiegnie bez wpadek.
Co się wydarzy? I czy Julia powie „Tak”?

Darek wykradnie laptopa Maćka, z którego dowie się, że przyszły pan młody jest gejem. Oczywiście pojawi się z wydrukowanymi zdjęciami na ślubie ukochanej.

Monika ubierze się ostentacyjnie na czarno. Ale po wydarzeniach z USC nie będzie jej do śmiechu. Myśląc, że w końcu ma Janka tylko dla siebie, a Julia poślubi jego brata zemdleje u stóp swojego narzeczonego.

Goście będą w szoku. Spodziewajcie się zasłabnięć i ucieczek.
I w końcu rodzina dowie się, że Maciek jest gejem… Szkoda, że w takich okolicznościach…

Wydarzenia zobaczymy już w 70 odcinku.

fot.AKPA

10 odpowiedzi do “Ślub Julii i Maćka? Co się wydarzy?”

  1. Igor jest fajny może dla odmiany zamiast łączyć Janka z Julią to niech połączą Igora z Julią oo kto jest za??

  2. ochyda Igor i Julia ble:( może jeszcze wymyślicie Maciek i Monika to też :(ble!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Gdzie można kupić płaszcz taki niebieski od Julki tak był on pokazany w 30 – 40 odcinkach ???
    Pilne możecie mi też powiedzieć gdzie można kupić od Julki taką „narzutę” nie wiem jak to powiedzieć , ale miała ją ubraną w odcinku gdy dżwi się zamkneły i włonczył alram a ona był w pokoju z Jankem.Pilne !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *