Ślub Kingi i Piotrka!

Zduńscy połączą dwie uroczystości kościelne: ślub i chrzciny Lenki.  Kiedy niedoszła panna młoda wpadnie w panikę na odsiecz przybędą jej matka i babcia Piotrka, a dziadek Lucjan zaproponuje gotówkę na najpilniejsze wydatki.
Ula, Natalka i Mateusz przygotują dla państwa młodych niespodziankę – specjalny plakat, a Madzia, która przyleci na uroczystość pomoże przyjaciółce zrobić makijaż.
Kogo nie będzie na ślubie:
Tomek – zajrzy do Kingi z przykrą wiadomością. Musi lecieć do Francji, ponieważ stan Gosi się pogorszył.
Marta – na parkingu zostanie napadnięta przez bandę chuliganów. Przerażona, uderzona w twarz kobieta straci dokumenty, telefon i chęć do zabawy. Zrezygnuje z wyjazdu na ślub i wesele.
Hanka i Marek – wracając z zagranicznej wycieczki samolot będzie miał opóźnienie. Zdążą jednak na wesele.
Majka – narzeczona Pawła złamie nogę. Ale czy zostawi swojego ukochanego z największą rywalką sam na sam?
Otóż nie. Majka pojawi się na weselu. Na imprezie zjawią się również Michał z Grażyną. Marek będzie wściekły, kiedy zauważy, że kochanka założyła podarowany przez niego naszyjnik. Mostowiak  postawi Grażynie ultimatum – koniec z intrygami albo czeka go poważna rozmowa z Michałem. Łagodowie szybko opuszczą wesele.
Co jeszcze wydarzy się na ślubie zobaczymy 22 lutego

Specjalnie prezentujemy 2 zdjęcia w nagłówku, gdyż dwa różne zdjęcia pojawiły się w Internecie. Przyznacie, że stroje państwa młodych, a nawet uczesanie różnią się od siebie.

fot. http://itelenovele.bloog.pl/
fot. se.com.pl

5 odpowiedzi do “Ślub Kingi i Piotrka!”

  1. mnie sie wydaje, ze w upietych sie pokaze 🙂
    fajnie, ze Marek wreszcie sie postawil Grazynie. Ale ciekawa jestem kto pierwszy wygada, juz pol rodziny jest wciagniete w romans

  2. a nie wydaje sie wam, ze to pierwsze zdjęcie to jest z prawdziwego slubu Kasi i Marcina tylko glowa serialowego Piotrka jest wklejona…?

  3. Mi tez sie wydaje ze to pierwsze zdjecie jest z prawdziwego slubu Kasi i Marcina Hakiela i jest wklejona głowa Piotrka
    Ale to jest dziwne ze będzie tylko rodzina od pana młodego… heh xD

  4. macie racje, że te pierwsze zdjęcie to przeróbka, ponieważ widziałam je prędzej z innym partnerem hahaha. Te drugie zdjęcie jest prawdziwe , widziałam je nawet w świat seriali hihihi

  5. Omg. Nie lubię tą Magdę ! Niech ucieka z tg serialu. A czy Kinga nie miała takiej samej sukni na swoim weselu ?! Nienawidzę Grażyny !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *