Zduńscy połączą dwie uroczystości kościelne: ślub i chrzciny Lenki.  Kiedy niedoszła panna młoda wpadnie w panikę na odsiecz przybędą jej matka i babcia Piotrka, a dziadek Lucjan zaproponuje gotówkę na najpilniejsze wydatki.
Ula, Natalka i Mateusz przygotują dla państwa młodych niespodziankę - specjalny plakat, a Madzia, która przyleci na uroczystość pomoże przyjaciółce zrobić makijaż.
Kogo nie będzie na ślubie:
Tomek - zajrzy do Kingi z przykrą wiadomością. Musi lecieć do Francji, ponieważ stan Gosi się pogorszył.
Marta - na parkingu zostanie napadnięta przez bandę chuliganów. Przerażona, uderzona w twarz kobieta straci dokumenty, telefon i chęć do zabawy. Zrezygnuje z wyjazdu na ślub i wesele.
Hanka i Marek - wracając z zagranicznej wycieczki samolot będzie miał opóźnienie. Zdążą jednak na wesele.
Majka - narzeczona Pawła złamie nogę. Ale czy zostawi swojego ukochanego z największą rywalką sam na sam?
Otóż nie. Majka pojawi się na weselu. Na imprezie zjawią się również Michał z Grażyną. Marek będzie wściekły, kiedy zauważy, że kochanka założyła podarowany przez niego naszyjnik. Mostowiak  postawi Grażynie ultimatum - koniec z intrygami albo czeka go poważna rozmowa z Michałem. Łagodowie szybko opuszczą wesele.
Co jeszcze wydarzy się na ślubie zobaczymy 22 lutego

Specjalnie prezentujemy 2 zdjęcia w nagłówku, gdyż dwa różne zdjęcia pojawiły się w Internecie. Przyznacie, że stroje państwa młodych, a nawet uczesanie różnią się od siebie.

fot. http://itelenovele.bloog.pl/
fot. se.com.pl