Ślub od pierwszego wejrzenia w jesiennej ramówce TVN

Stacja jest zadowolona z wyników oglądalności i postanowiła zamówić drugą odsłonę kontrowersyjnego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Nowe odcinki pojawią się jesienią 2017.

A jak Wam się podoba ten nietypowy eksperyment?
Oglądam i już wiem, że Ewa i Natalia nie są zadowolone z wyboru fachowców i mimo wszystko niebawem będziemy świadkami rozwodów.

Czy jakakolwiek para ma szansę na stabilny związek?
Nie mam pojęcia.

6 odpowiedzi do “Ślub od pierwszego wejrzenia w jesiennej ramówce TVN”

 1. Nie oglądam, ale jestem ciekawa, jak w tym programie jest wytłumaczona legalność takich ślubów? Naprawdę któryś z polskich USC zdecydował się na udzielanie ślubu nieznajomym? A co z miesięcznym terminem oczekiwania?

 2. Mimo, że się nie dogadują, to ja jednak trzymam kciuki za Ewę i Darka i myślę, że może jednak się uda 🙂
  Tymczasem w przypadku Natalii i Jacka – bez szans! Można mieć pretensje do siebie nawzajem jak to ma Ewa i Darek, ale to co pokazała Natalia… totalny brak szacunku do Jacka… słabe!
  Kiedy się ludzie nie dogadują – jest szansa. Gdy się nie szanują – dupa blada!
  O Magdzie i Krystianie nie mówię bo im świetnie idzie i mają największe szanse. Ale nie takie idealne pary widziałam. Nagle przychodzi coś „coś” i wszystko się wali. Co nie zmienia faktu, że bardzo za nich trzymam 🙂

 3. Ja oglądam 🙂 Wiem, że masakra, ale to jest ciekawy eksperyment i socjologiczny i psychologiczny 🙂 Big Brothera też kiedyś NIKT nie śledził, a prawie 5 milionów osób siedziało przed TV 🙂
  Magda też jest mega rozpieszczona więc mam mieszane uczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *