Sonda – kochankowie w polskich serialach cz.1

Wasze komentarze (za które dziękuje) natchnęły mnie do zrobienia rankingu kochanków/kochanek, które odmieniły losy bohaterów serialu, – dla ułatwienia zajmiemy się tymi, którzy pojawili się w mijającym sezonie. A jak słusznie zauważyliście nie ma w polskiej telewizji produkcji, która nie oparła wątku bohaterów na tym wyświechtanym pomyśle.
Niektórzy kochankowie mieli epizodyczny udział w życiu bohaterów, przez niektórych rozpadły się małżeństwa, niektóre „skoki w bok” mają finalizację na sali sądowej.

Który kochanek sezonu wywarł na Was największe wrażenie?
Zagłosujcie w sondzie.


Kochanka – Grażyna
(M jak miłość)


Zacznijmy od pary, która miała już w swoim życiorysie motyw zdrady. Lata wspólnego życia (nudnego dodajmy) zostały przerwane romansem z przyjaciółką z młodości. Grażyna zdobyła zaufanie Marka, a później jego miłość. Kobiecie nie zależało na utrzymaniu romansu w tajemnicy – w przeciwieństwie do Mostowiaka, który w perypetie swojej namiętności wciągnął całą rodzinę.
Mimo prób udobruchania Hanki, kiedy sprawa zobaczyła światło dzienne kobieta mocno przeżyła zdradę męża, co widać po dzień dzisiejszy.
Okazuje się, że dojdzie do rozstania – Hania będzie chciała wyprowadzić się z dziećmi do Warszawy.

Kochanka – Donata (Klan)


W Klanie zdrad było mnóstwo. W obecnym sezonie oglądamy powrót zdradzieckiego Jacka na łono rodziny. Borecki miał romans z Donatą „koleżanką z pracy”. Sprawa zaszła daleko, mężczyzna porzucił żonę i dzieci i wyprowadził się z domu. Później zrozumiał jednak, że kocha Beatę, w ostatnim sezonie stara się ją udobruchać, z różnym skutkiem. A była kochanka cały czas snuje intrygi, przechwytuje pocztę i niszczy życie zawodowe Boreckiego. Jacek żali się żonie, która wzrusza ramionami. Już niebawem zobaczymy jednak małżeństwo we wspólnej sypialni!

Kochanka – Monika (Usta usta)

W małżeństwie Izy i Piotra nie układało się różowo, tym bardziej, że Iza zakochała się w najlepszym przyjacielu rodziny – Adamie. Małżeństwo dało sobie szansę, aż do momentu kiedy Piotr wyjechał na szkolenie. Tam „pocieszał” Monikę. Pochwalił się jednak nową znajomością swojemu najlepszemu przyjacielowi i tak dowiedziała się też żona. Nie dała jednak po sobie poznać, że wie o zdradzie. Do momentu, kiedy złapała go na gorącym uczynku!
Małżeństwo po raz „kolejny” daje sobie teraz szansę, a co wyjdzie – zobaczymy.

Kochanek – Dawid (KSD)

Daria za zgodą męża przenosi się do Warszawy. Przy okazji okazuje się, że kobieta jest autorką najbardziej poczytnego bloga erotycznego. Jej talent wykorzystuje Magda, która w swojej gazecie chce publikować opowiadania Branieckiej. Do pomocy zostaje przydzielony dziennikarz Dawid, który oszałamia kobietę.
Słowa, dotyk przystojnego kolegi działają na matkę i żonę, tym bardziej, że mąż od dawna nie jest zainteresowany seksem.
Daria idzie na całość, jednak bardzo szybko kończy nową znajomość – chce ratować małżeństwo

Kochanka – Hanna (Klan)


Największą atrakcją ostatnich miesięcy w Klanie był jednak romans Antka Zabużańskiego z Hanną. Jego żona w przeszłości nie była święta, jednak to mężczyzna starał się krok po kroku zbliżyć się do nowej znajomej. Spotkania, randki, przysługi i prezenciki… Kiedy jednak doszło do „skonsumowania” znajomości okazało się, że Antek nie może…. I to było jedną z przyczyn rozstania. Mężczyzna stał się też zazdrosny o nowe znajomości żony. Renata postanowiła dać mu drugą szansę, a kochanka? Hania chodzi na psychoterapię!

Kochanek – David (Apetyt na życie)


Alicja ma pretensję do męża o to, że ciągle pracuje. Kiedy jednak mężczyzna bierze długi urlop i chce naprawić swoje małżeństwo wychodzi na jaw fakt, że kobieta ma przyjaciela. Sprawa jest na tyle poważna, że mimo powrotu do męża kobieta chce walczyć o nową miłość, postanawia też wyjechać z nim do Australii. Problem w tym, że Mateusz nie chce się zgodzić na wyjazd córki (co już niebawem się zmieni).

Kochanka – Majka (Majka)


Małżeństwo Michała kończy się w momencie, kiedy mężczyzna dowiaduje się, że Ola usunęła ich wspólne dziecko. Tym bardziej, że na horyzoncie pojawiła się Majka – dziewczyna omyłkowo zapłodniona jego nasieniem.  Michał nie waha się ani chwili – w momencie podejmuje decyzje, że chce być z matką swego nienarodzonego dziecka. Parę czekają jeszcze problemy, była żona nie chce łatwo odpuścić – tym bardziej, że do zgarnięcia jest wysoki spadek. Już niedługo powitają na świecie córeczkę. Wiem, że ta kandydatura jest dość kontrowersyjna – ale para spotykała się ze sobą, kiedy Michał miał jeszcze żonę.

Kochanka – Ilona (Na Wspólnej)

Michał i Kinga nie mieli wielkich problemów w małżeństwie, tym większy cios dla kobiety stanowiła informacja, że jej mąż zdradził ją ze wspólniczką. Zdybicka z premedytacją wyjawiła informacje o romansie zaskoczonej żonie. Michał walczył o żonę i syna w najgorszy możliwy sposób. Obecnie para jest już po rozwodzie i… po kolejnej wspólnej nocy! Problemem jest tylko Darek – nowy znajomy kobiety.

Kochanka – Iwona (Hotel 52)

Byli kochankowie po latach w jednym hotelu. To nie wróżyło nic dobrego. Kiedy Ilona została sama po śmierci właściciela szybko pocieszyła się w ramionach Michała – który okłamuje żonę i córkę. Ich romans niebezpiecznie szybko gna do przodu – ostatnio zostali przyłapani przez córkę na pocałunku. Czy to skończy się rozwodem?

Jak zwykle w sondzie zostawiam opcję „Inne”.
Głosowanie powtórzymy zimą.

n

{democracy:10}

fot.fot.http://www.m-jak-milosc.pl, interia.pl. tvp.pl, wp.pl, hotel52.pl

8 odpowiedzi do “Sonda – kochankowie w polskich serialach cz.1”

  1. hehe – myslalam, ze Grazyna przejmie paleczke i pociagnie za soba całą sonde, wiec niesmialo również głosowałam na Dawida – w sensie „niech ma, należy mu się”. A tu taka niespodzianka 🙂

  2. wiesz, pytanie brzmiało który kochanek zrobił na Tobie największe wrażenie.. Grazyna i owszem namąciła dużo w życiu wielu osób i ta zdrada była spektakularna.. ale nie dziwie sie ze największe wrażenie zrobił Dawid.. pewnie nie jedna z głosujących dałaby mu się uwieść.. heh 😉

  3. glosuje na Dawida – czyli Filipa Bobka 🙂 testosteron z niego wyciekał i widze się w roli jego kochanki 😛 genialny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *