Spółka byłych konkurentów

Peter zabiera Darka na koncert piosenkarki Pati, która planuje poważną inwestycję budowlaną. Peter rekomenduje Darka jako idealnego kandydata. Darek zaczyna wierzyć, że tym razem mu się uda…
Darek jedzie na spotkanie z Pati. Na miejscu, ku swojemu zdumieniu, spotyka również Mariana. Okazuje się, że Marian stara się o to samo zlecenie.

Na tle elokwentnego Mariana Darek nie wypada zbyt przekonująco. Marian zaprasza Pati do klubu na wieczór taneczny. Darek nie wie, co robić. Mariola zmusza go, żeby wybrał się z nią do klubu Mariana. W klubie Darek, wypchnięty przez Mariolę na parkiet, obtańcowuje Pati, która jest pod wrażeniem tanecznych umiejętności Darka. Pati zaprasza go nazajutrz do biura. Następnego dnia, ku swojemu zdziwieniu, Darek spotyka w biurze Mariana. Pati oznajmia Darkowi i Marianowi, że wybiera tańszą ofertę angielskiej firmy. Marian i Darek naradzają się w domu Darka. W efekcie zakładają spółkę i składają Pati nową ofertę, którą ta wreszcie akceptuje. Darek ma swój upragniony kontrakt.
Spółka w odcinku 14

fot. Fot. Anna Gostkowska
http://www.filmpolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *