Strażacy 3 – streszczenie

Premiera 14 marca 2015.

W remizie OSP trwają przygotowania do obchodów święta św. Floriana. Adam poznaje kilku strażaków i od razu zostaje wciągnięty do pomocy. Jednostka bierze udział w akcji ratunkowej. Zgłoszono wypadek awionetki na lotnisku. Pilot i jego kochanka znajdują się w rozbitym samolocie, z którego wycieka paliwo. Powstaje zagrożenie wybuchu cysterny. Wojnar jako niezaprzysiężony może być jedynie obserwatorem, co przychodzi mu z trudem. Po akcji załoga biesiaduje przy grillu. Adam rozmawia z Lucjanem, emerytowanym strażakiem.

3 odpowiedzi do “Strażacy 3 – streszczenie”

  1. Obejrzałem dzisiaj premierę w tv i na tym chyba poprzestanę. Na plus ładne ujęcia, chociaz tutaj rowniez mam mieszane uczucia, bo raz byłem zachwycony a w innych momentach mnie drażniły. Ogolnie w serialu nie ma żadnej fabuły, nic sie nie dzieje, oprócz ładnych kliszy, zero emocji, zero polotu. Nuda, nuda, nuda. Straszny montaż, pełno zapychaczy typu. ” godzinna ” jazda wozem, na miejsce wypadku. Ogolnie strasznie przypominał klimatem chichot losu, ale tam sie przynajmniej cos działo. O ile sie nie mylę, to ten sam reżyser. Moim zdaniem serial słabiutki, a Chicago fire nie dorównuje w najmniejszym stopniu.

  2. Tez jestem po premierze w tv i mam podobne odczucia jak Łukasz… Nie będę na razie spisywała serialu na straty bo jednak przedstawia on wyższy poziom niż Komisarz Alex, który leciał w sobotnie wieczory. Jednak nie ukrywam, że już w tym pierwszym odcinku strasznie drażnilo mnie to machanie kamera i ujeciami, niby ma byc to takie nowoczesne ale jednak ja mam od tego skakania zawroty głowy….
    Dodatkowy minus to gra aktorska Wesolowskiego, wedlug mnie nie potrafi grac cynika i strasznie nie pasuje do tej roli….
    Poza tym jednak wierze, że wątki maja potencjał i sie wkrótce rozkręca. Cieszę sięrównież , ze w pierwszym odcinku nie pokazali jakiegoś spektakularnego przypadku jak np ogromny pożar. Duzy plus jak na mnie za pare Rosati – Zakościelny, bardzo fajnie sie ich oglądało:) ciekawa je st em recenzji Adminki 🙂

  3. już biorę się za oglądanie 🙂 Na razie nie czytam Waszych komentarzy – aby się nie zasugerować. Recenzja niebawem 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *