Streszczenia odcinków True Blood 3

Od odcinka nr 1 do 6.
Jeśli nie chcecie sobie psuć zabawy nie klikajcie dalej.
Odcinek 3×01“Bad Blood”
Snookie zwraca się do Erica po pomoc w znalezieniu Billa. Andy namawia Jasona aby trwał w swoim postanowieniu. Sam łączy się ponownie ze swoją przeszłością. Tara szuka ucieczki przed odczuwanym żalem.

Odcinek 3×02 “Beautifully Broken”
Russel Edgington wampirzy król z Mississippi, wymyśla plan aby powiększyć swoja władzę. Eric rozpamiętuje swoją przeszłość. Sam testuje siłę jego rodzinnych więzi, a Tara odnajduje sprzymierzeńca w  Franklin’ie Mott, który jest wampirem.

Odcinek 3×03 “It Hurts Me Too”
W poszukiwaniu Billa, Snookie kieruje się do Jaskson w Mississippi w towarzystwie Alcide, ochroniarza wilkołaka wyznaczonego przez Erica. Jason chce zostać policjantem i martwi się jak pójdą mu egzaminy. Arlene radzi sobie z nieoczekiwanymi wieściami. Franklin rzuca urok na Tare i wydostaje Jessice z więzienia, Eric przekazuje prezent Lafayettowi. Nawiedzany przez wizje ze swojej przeszłości Bill składa śluby wierności.

Odcinek 3×04 “9 Crimes” (11 lipiec)
Snookie przyłącza się do Alcide w imprezie zaręczynowej dla jego byłej dziewczyny Debbie Pelt. Eric dostaje ostateczny termin na znalezienie Billa. Andy dostaje awans co przyciąga na niego uwagę Jasona. Franklin bierze Tare na wycieczkę samochodową. Arlene jest zirytowana przybyciem Jessici do Merlota. Sam łamie umowę z Tommym i jego rodzicami. Bill nabywa kolacje dla Russella i Lorena.

Odcinek 3×05 “Trouble” (18 lipiec)
Alcide i Snookie zwracają się do najważniejszego wilka w stadzie po poradę jak sobie poradzić z sługusami Russela. Tara rozważa oświadczyny Franklina, który wykonał swoją misję dla Russela. Joe Lee łamie swoją obietnicę, którą złożył Samowi i Tommiemu. Lafayette uczy się znaczenia cierpliwości od Jezusa. Jason spotyka swoja wymarzoną kobietę w tajemniczej dziewczynie o imieniu Crystal. Spadek przypomina Ericowi o jego przeszłości i nieustającej chęci zemsty

Odcinek 3×06 “I Got a Right to Sing the Blues” (25 lipiec)
Snookie wzgardzona przez Erica obawia się najgorszego dla Billa, którego życie leży teraz w rekach Loreny. Tara wykonuje desperacki plan aby odsunąć od siebie Franklina. Jessica bierze „prezent” od klienta z knajpy Merlott. Romans Jasona z Crystal trafia na przeszkody, podobnie jak Lafayette’a z Jezusem. Russel wyjawia swój mistrzowski plan Ericowi, po czym odwiedza Lousiane aby go rozpocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *