Studia Natalii i kolejne wyjazdy – co w nowych odcinach Rodzinki.pl?

Poniżej streszczenia z odcinków, które będą miały premierę 8 i 15 listopada 2013.

121
W ostatniej chwili praca uniemożliwia Natalii i Ludwikowi wyjazd z dziećmi na wakacje. Marek i Maria ich zastępują. Cała piątka jedzie do hotelu nad jeziorem. Maria pilnuje, żeby chłopcy się nie poparzyli, a w wolnych chwilach flirtuje. Marek uczy Mateusza, Kubę i Tomka, jak wzbudzić zachwyt kobiety. Wszyscy pływają w basenie i na nartach wodnych, opalają się i grają w tenisa.

122
Natalia pracuje nad projektem ze znajomymi ze studiów, co skutkuje naginaniem domowych zasad. Kuba jest zazdrosny o jej „nową rodzinę”. W sferze finansowej sprytny Boski porusza się jak ryba w wodzie, ale w związku z Paulą radzi sobie gorzej. Tomek wykręca się od gotowania w domu i od pracy w barze kanapkowym. Wszystko kosztem Natalii.

Premiera 15 listopada 2013
123
W rodzinie Boskich zamieszanie. Natalia przygotowuje się do egzaminów, Ludwik sprząta w domu, Kacper chce rozkręcić z Antkiem biznes, a Kuba intensywnie chodzi na randki według zasad Pauli. Tomek pomaga dziadkowi i pracuje. Pewnego dnia Kacper prosi rodziców o zgodę na klasową wycieczkę do Paryża, aby chociaż na jakiś czas wyrwać się z domowego kieratu.

124
Natalia chwali się szóstką ze studiów i poprawia pracę Kacpra. Ludwika martwią nowe obowiązki. Kubę zadowala trója z biologii. Antek zachęca Kacpra do gry w lacrosse. Tomka nękają nieustanne problemy z rodziną – dziadkowie zawstydzają go w pracy, a Ludwik i Marek awanturują się w jego mieszkaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *