#SUPERMODELKA PLUS SIZE znamy skład Jury

W jesiennej ramówce zadebiutuje nowy Show Polsatu, w którym Polska będzie wybierać modelkę o większych kształtach.

W jury znaleźli się: Ewa Minge, Emil Biliński, Ewa Zakrzewska i Rafał Maślak.

Ewa Minge to najbardziej rozpoznawalna polska projektantka, ceniona na świecie za oryginalne, odważne kreacje. Od dwudziestu lat jej dom mody konsekwentnie buduje wizerunek luksusowej polskiej marki eksportowej. Minge ma na koncie m.in. pokazy w Berlinie, Mediolanie, Wiedniu, Paryżu czy w Nowym Jorku. W 2005 roku za zasługi w rozwoju kultury Wiecznego Miasta otrzymała imienny medal od Silvio Berlusconiego, premiera Włoch. W styczniu 2008 roku miała pierwszy pokaz swojej kolekcji w Paryżu. Od tej pory regularnie prezentuje się podczas Paris Fashion Week. We wrześniu 2010 roku gościła w Nowym Jorku podczas Mercedes Benz New York Fashion Week. Jej kolekcja „Black Butterflies” została owacyjnie przyjęta podczas Paris Haute Couture Fashion Week 2015, a „The Telegraph” umieścił jedną z pokazanych tam kreacji w zestawieniu „38 sukien, za które warto umrzeć”.

Emil Biliński wychowywał się w Austrii, gdzie zdobył też pierwsze doświadczenie jako asystent geniusza fotografii Andreasa Bitesnicha. Współpracował m.in. z Annie Leibovitz i Davidem LaChapellem. Zanim w 2009 roku zamieszkał na stałe w Polsce, podróżował po świecie w poszukiwaniu kolejnych doświadczeń zawodowych. Inspirują go silne, charyzmatyczne kobiety plus size. Specjalizuje się w aktach, fotografii reklamowej, fashion i beauty. Publikował swoje zdjęcia w zagranicznych i polskich pismach, m.in. „Harper’s Bazaar”, „ELLE”, „Cosmopolitan”, „Playboy” czy „Sunday Times”. Pracował dla największych marek, takich jak L’Oreal, Schwarzkopf, Google, Samsung, Hermes, Avon, Orange i T-Mobile. Prowadzi wideoblog o fotografii „SHOT IN 120 sec”.

Ewa Zakrzewska to najbardziej znana i jedna z pierwszych polskich modelek plus size. Ukończyła brytyjskie kursy dla modelek organizowane przez „Every Model Magazine” i największe agencje na Wyspach. Jej zdjęcia pojawiały się w takich magazynach jak „Cosmopolitan”, „Viva” czy „K Mag” oraz w serwisach „Huffington Post” i „Plus Size Model Magazine”. W dzieciństwie zmagała się z nadwagą i chorowała na bulimię, dziś wspiera dziewczyny z podobnymi problemami i propaguje zdrowy styl życia. W ubiegłym roku została finalistką międzynarodowej kampanii Role Model by Panache. Występowała w polskich sesjach reklamowych i prasowych, w zagranicznych reklamach telewizyjnych oraz brała udział w licznych pokazach mody. Jest też najpopularniejszą w Polsce blogerką plus size.

Rafał Maślak to Mister Polski 2014, model i bloger. Jako pierwszy Polak w historii zdobył podczas wyborów w Korei Południowej tytuł trzeciego Wicemistera International 2015 oraz Mistera International Internautów 2015 zyskując ponad milion głosów. Jego profil w serwisach społecznościowych śledzi ponad pół miliona osób. Niejednokrotnie trafiał na listy najlepiej ubranych Polaków. Brał udział w drugiej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie, a w Polsat Cafe prowadził własny program „Randka z Maślakiem”, w którym pomagał spełniać marzenia kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *