Świat wg Kiepskich – co czeka widzów wiosną 2015?

Wiosną w życiu bohaterów „Świata według Kiepskich”, najdłuższego sitcomu na świecie, pojawi się wiele zabawnych i wzruszających sytuacji oraz nierozwiązanych tajemnic. Ferdynand założy przedszkole, będzie chciał zainwestować w magiel i odkryje… że jest podsłuchiwany. W wiosennych odcinkach serialu pojawią się gościnnie m.in. Krzysztof Ibisz
oraz reprezentant Polski, skuteczny joker w kadrze Adama Nawałki, sławny zdobywca bramki w meczu z Niemcami – Sebastian Mila.

Ferdek Kiepski, (Andrzej Grabowski) rozmyślając na ławce w parku nad swoim kiepskim życiem, odkryje osobliwą rzecz – że jego, człowieka zasadniczo nie przepadającego za dziećmi, te ostatnie wręcz uwielbiają. Niejako pod naciskiem lgnących do niego maluchów i ich rodziców zostanie zmuszony do założenia społecznego przedszkola. Przy tej okazji okaże się, że Boczek (Dariusz Gnatowski) świetnie sprawdza się jako kucharz od flaczków i bigosu, a Paździoch (Ryszard Kotys) ma katechetyczne wykształcenie.

W nowym sezonie „Świata według Kiepskich” zobaczymy całą stałą obsadę serialu: Halinkę (Marzena Kipiel – Sztuka), Waldusia (Bartosz Żukowski), jego żonę Jolasię (Anna Ilczuk), Mariolkę (Barbara Mularczyk) sąsiadkę Helenę Paździoch (Renata Pałys) oraz Zofię Czerwińską, Lecha Dyblika Andrzeja Gałłę i Krzysztofa Dracza.

Najnowszy, 18. sezon „Świata według Kiepskich” reżyseruje Patrick Yoka. Na zlecenie Telewizji POLSAT serial produkuje ATM Grupa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *