Szantaż i groźby w Ratownikach

Norbert, owładnięty obsesją na punkcie Justyny (Natalia Rybicka), wymyśla intrygę by zdobyć dziewczynę. Płaci za pobicie, zgłasza się na obdukcję lekarską i szantażuje Justynę. Grozi zeznaniami na policji, że pobicia dokonał Staszek (Tomasz Schuchardt), co spowoduje odwieszenie mu wyroku. Norbert stawia warunek, że zapomni o całej sprawie jeśli Justyna będzie jego..
Co jeszcze wydarzy się w dzisiejszym odcinku serialu „Ratownicy”?

Justyna, która nie wiedziała nic o wyroku brata, chcąc sprawdzić prawdziwość tej informacji pyta matkę, Dorotę (Agnieszka Wosińska). Okazuje się, że w ten sposób ujawnia tajemnicę Staszka.

Norbert, szaleńczo zakochany w Justynie, szkicuje jej nagie ciało, nagle widzi jak wchodzi ona do jego pokoju, ma rozpuszczone włosy, szepcze, zaczyna się rozbierać..

Kolejna mrożąca krew w żyłach akcja w serialu „Ratownicy”. Paralotniarz zawisa na mocowaniu wyciągu, linki spadochronu ma okręcone wokół szyi, dusi się. Denis musi podjąć natychmiastową decyzję jak pomóc chłopakowi. Sytuacja jest dramatyczna. Ratownik odcina paralotniarza, który spada z wysokości ośmiu metrów.
Czy to początek końca ratowniczej kariery Denisa?

Staszek zdaje egzamin i zostaje przyjęty na staż w Pogotowiu Górskim. Egzaminuje go znany podróżnik Partyka, który postanawia stanąć w szranki z Cezarym i ubiegać się o stanowiska Naczelnika.

Związek kuratorki Aśki i Staszka kwitnie, w odcinku piątym zobaczymy również gorące sceny
z udziałem Justyny i jej chłopaka Marka.

fot.PR & CSR Specialist

Jedna odpowiedź do “Szantaż i groźby w Ratownikach”

  1. Nie jest to na szczęście serial „robiony” pod wielką gwiazdę (zwykle wtedy scenarzyści się nie wysilają – i tak oglądalność będzie duża). Obecność Bogusława Lindy w serialu jest powiedzmy „nienachalna” , a intryga, aktorzy, zdjęcia -świetne!!
    Baardzo dobry serial 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *