Szpilki na Giewoncie 2 – co w nowych odcinkach? + zdjęcia

Złamane serca, jeden pogrzeb i kilka ślubów, a przede wszystkim ulubieni bohaterowie i zakopiańskie krajobrazy – to wszystko czeka na wiernych widzów „Szpilek na Giewoncie” – serialu, który okazał się hitem minionej jesieni. Premierowe odcinki Telewizja POLSAT będzie emitować już od 24 lutego!!!

Zobaczymy ponownie Ewę Drawską (Magdalena Schejbal), Anielę (Małgorzata Pieczyńska), Barbarę (Katarzyna Gniewkowska), Elizę (Iza Kuna), Bartka (Krzysztof Wieszczek) czy Niedźwiedzia Jaśka (Bartłomiej Topa). Ale w serialu pojawi się także kilku nowych bohaterów.

Paweł Królikowski zagra Michała – brata tragicznie zmarłego Jędrka, który przywiózł do Zakopanego jego prochy i testament.  Mężczyzna wpadnie w oko Anieli. Sam jednak będzie zainteresowany mamą Ewy, Basią… W nowym sezonie „Szpilek na Giewoncie” dowiemy się wreszcie kim jest ojciec Ewy i poznamy jego historię. Znaczącą rolę w ujawnieniu tajemnicy odegra właśnie Michał.

Do zakopiańskiego biura reklamy dołączy nowa ambitna pracownica, Marta (Katarzyna Maciąg). Otrzyma pracę dzięki Rafałowi (Marcin Kwaśny), któremu wpadnie w oko. Zajmie miejsce zwolnionej z biura Wiki (Joanna Kulig). Dziewczyna będzie mogła liczyć na wsparcie szefa, co jednak sprawi, że zrazi do siebie resztę zespołu: Hankę (Anita Jancia), Artura (Wojciech Błach) i Patryka (Piotr Zelt). Poznamy też Igora, znanego zakopiańskiego adwokata i zarazem nowego partnera Elizy – w tę rolę wcieli się Ireneusz Czop. Na Krupówkach pojawi się Niedźwiedzica Zosia – w tej roli: Ilona Ostrowska – i nieźle namiesza w życiu Jaśka. Sporo będzie się też działo w życiu Artura. U jego boku pojawi się pewien mężczyzna – w tej roli Łukasz Konopka.

A co wydarzy się w życiu Ewy Drawskiej? Ewa po miłosnym zawodzie zdecydowała się na powrót z Zakopanego do Warszawy. Uprosiła swojego szefa, Marka (Tomasz Schimscheiner), aby pozwolił jej pracować w warszawskim biurze. Wkrótce jednak Ewa odbiera telefon z zaskakującą informacją – ma stawić się w Zakopanem na odczytaniu testamentu Jędrka Skorupy. Wraca na Podhale. A gdy nieoczekiwanie spotyka Bartka, odżywają w niej dawne uczucia…

I tak, jak w pierwszej serii to o Ewę rywalizowało dwóch mężczyzn, tak w premierowych odcinkach to główna bohaterka będzie musiała walczyć z inną kobietą o miłość Bartka. Czy Ewie uda się zwyciężyć?

„Szpilki na Giewoncie” produkuje Paisa Films, studio filmowe Macieja Ślesickiego. Ten serial, oparty na oryginalnym scenariuszu, reżyseruje Robert Wichrowski oraz Filip Zylber.

źródło: Telewizja Polsat S.A.

14 odpowiedzi do “Szpilki na Giewoncie 2 – co w nowych odcinkach? + zdjęcia”

  1. o ŁAŁ 🙂 Ja się nie mogę doczekać niedźwiedzicy i Pani Ostrowskiej w naturalnym futrze Ciekawe czy Dżoanna Krupa będzie ją wyzywać

  2. Oczywiście 🙂 biologicznego. Bo w mamę, która go wychowała wcieli się nie gorsza Sławomira Łozińska.

  3. Oj tak, będzie miała wredną rolę. Jej największym zmartwieniem będzie, że Igor się marnuje jako kierowca hotelowy, a miał być wojskowym 😀 Brrrr…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *