Szpilki na Giewoncie 3×01 – streszczenie odcinka

Premiera 1 września 2011 – 22:00.

Wszystko zaczęło się od wielkiej lawiny, która zeszła w górach. Cudem ominęła Ewę i Jakuba. Niestety, nie ominęła Bartka? Ten wezwany do pomocy ratuje Martę z lawiny. Dopóki rankiem nie odnajdą ich ratownicy, Bartek ogrzewa ją swoim ciałem. W szpitalu na bohatera i uratowaną dziewczynę czekają dziennikarze. W tym czasie Ewa rozmawia z Jakubem o niedawnej lawinie i dopiero z telewizji dowiaduje się o bohaterskiej akcji ratownika TOPR Bartka Bachledy.

Natychmiast Ewa wybiega w poszukiwaniu Bartka. Zagrożenie uświadamia jej, jak i jemu siłę łączącego ich uczucia. Potem Ewa jedzie z Bartkiem i Lucyną do Warszawy, żeby pokazać Lucynie tamtejsze standardy w hotelarstwie oraz zabrać rzeczy z dawnej pracy. Lucyna nie jest przekonana do pobytu w stolicy, czemu daje wyraz. Tymczasem Ewa dostaje od byłego szefa, Marka nęcącą propozycję pracy przy nowym projekcie. Bartek i Lucyna zostają zaproszeni na imprezę firmową do byłej pracy Ewy, gdzie ma się ona spotkać z projektodawcami. Przy okazji dochodzi do kłótni Bartka się z Rafałem. Ewa postanawia jednak przyjąć ofertę Marka, chociaż to oznacza dla niej i Bartka związek na odległość. Barbara znajduje tymczasem nowego adoratora, o którym nie wspomina córce. Natomiast Lucyna zdobywa nagle nową sąsiadkę, która szybko staje się konkurentką Ewy do serca Bartka. Okazuje się nią bowiem? uratowana przez niego spod lawiny, Marta. Szykuje ona także niespodziankę dla nowo powstającego pensjonatu Ewy i Lucyny. Bartek źle się czuje z dala od ciągle zapracowanej Ewy. Marta skrzętnie to wykorzystuje, adorując go i prosząc o pomoc przy drobnych pracach remontowych. Dokonuje także małego oszustwa w korespondencji, które zmusza Ewę do zrezygnowania projektu i powrotu do Zakopanego. Jednak po powrocie czeka na Ewę duże zaskoczenie?

fot.http://magazyn.tvpolsat.info

4 odpowiedzi do “Szpilki na Giewoncie 3×01 – streszczenie odcinka”

  1. Bez sensu żę znowu tylko na chwilę połączą Ewe i Bartka:-( Ale naszczęście Ewe i Bartka łączy silne uczucie więc nie ma takiej siły która by ich rozłączyła na zawsze!!!Mam nadzieje że będzie szczęśliwy happy end z ich udziałem 😀

  2. Ines ma racje. Raz a porządnie. Powinni się rozstać bo jak kolejny sezon bedziemy ogladac niedorzeczne polaczenie i klotnie tej pary to ja sobie odpuszczam. Happy end ok ale w ciagu 13 odcinkow powinni byc osobno

  3. Jolka zgadzam się z tobą powinni ich rozdzielić na całą serie i połaczyć dopiero na koniec ale nie tak żeby ich całkowicie rozdzielali tak jak ines napisała bo to byłoby bezsensu.Zresztą kto tu powiedział że ich rozłączą może będą razem mimo że ta cała Marta będzie cały czas mieszać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *