Wiecie co? Jest bardzo dobrze!
Nie wiem czy scenarzyści przeczytali nasze komentarze ale zdecydowanie trzecia seria bardziej zaczyna przypominać pierwszą, a nie tą pisaną na kolanie z wielką ilością product placement i źle dobranymi wątkami miłosnymi.

Pierwszy odcinek jest tylko zapowiedzią wydarzeń. Ale odetchnęłam z ulgą kiedy okazało się, że Bartek uważa, że to jego i Ewki koniec. Trzymam kciuki za to aby nie pogodzili się w drugim odcinku i nie pokłócili w trzecim.
Tym bardziej, że teraz Drawska ma przynajmniej powód do zerwania i nie jest to jakaś wydumana była żona z dzieckiem, która każe zmieniać pieluchy, tylko śliczna, młoda dziewczyna, która jest jej konkurentką.

Niezły przeskok w czasie to powinno się wydarzyć w finale drugiego sezonu, Ewka w końcu jest z Bartkiem jednak nie na długo… Pojawia się Marta - nie rozumiem jeszcze jej związku z Panem adwokatem i pieniędzy, które od niego wyciągnęła. W każdym bądź razie już robi remonty a tak naprawdę to wszystko co trzeba aby jej wybawca ją zauważył.

A Bartek nabiera się na jej sztuczki i zmienia obiekt zainteresowań. Z pewnością z Ewką było zupełnie inaczej, musiał od początku zabiegać o względy “wielkiej Pani z warszawki”, która co dwa dni zmienia zdanie i daje się adorować. Marta to zwykła, naturalna dziewczyna, która sama wspina się po drabinie, maluje i naprawia pensjonat. Bardzo mi się to spodobało. Sceny Bartka i Marty są słodkie i mam nadzieję, że mimo miłości do Drawskiej da sobie szansę na szczęśliwe życie.

Świetna Lucyna, romans Barbary kwitnie - czekam aż wydarzy się więcej w tych wątkach.
Miśków nie było prawie wcale - ale to chyba lepiej.

Uważam, że to nowa jakość tego serialu. Tak jak pisałam na samym początku jest bardzo dobrze. Mało przegadanych scen, z których drugi sezon w zasadzie w całości się składał. Nie ma już Elizy i durnych intryg w “Tu i Teraz”, Marka, scen z pensjonatu, Cyfrowego Polsatu itp. Jest zaskakująco bardzo dobrze.
Martwiłam się w którą stronę pójdzie ten serial. Na chwilę obecną uważam, że początek trzeciego sezonu bardzo dobrze rokuje.

Zdecydowane 4 bobry za pierwszy odcinek.