Szpilki na Giewoncie 4 – streszczenia odcinków 2-3

Powracają Hanka, Romek (z rehabilitacji w Szwajcarii) i Aneta. Co ich czeka w najnowszych odcinkach. Przeczytajcie streszczenia.

4×02

Lucyna zaprasza Mateusza na kolację biznesową, podczas której dochodzi z nim do porozumienia w sprawie pensjonatu. Oboje postanawiają ponownie otworzyć ośrodek dla turystów. Bartek daje koncert w klubie Xeni. Wywołuje też bójkę, wymierzając sprawiedliwość oszustowi, który wynajął mu mieszkanie. Informacje o awanturze przedostają się do mediów, co przysparza Bartkowi fanów, a klubowi Xeni zapewnia darmową reklamę. Okazuje się, że incydent ten pomógł również policji złapać poszukiwanego hochsztaplera. Patryk zakłada się z Dianą o efekty swojej pracy, negocjuje też warunki umowy z agencją. Kobieta bardziej zainteresowana jest jednak Mateuszem, który pojawił się w biurze, by zamieścić ogłoszenie. Aniela przyjeżdża do Warszawy powitać Romka wracającego z rehabilitacji w Szwajcarii.

4×03

Natarczywa fanka odwiedza Bartka w mieszkaniu Anety, która wyjechała do Zakopanego, gdzie ma się odbyć jej wieczór autorski. Podczas zabawy informuje zaproszonych gości o zaręczynach z Grzegorzem. Mateusz udaje się na tajemnicze spotkanie. Podczas jego nieobecności w pensjonacie dziewczyny przeszukują zajmowany przez niego pokój. Do pracy w agencji Tu i Teraz wraca Hanka. Olga informuje Patryka, że chce się z nim rozwieść. Bartek spotyka się z Xenią. Agnieszka dostaje bukiecik od tajemniczego wielbiciela. Wkrótce udaje się na obiad, na który ją zaprosił. Tymczasem Mateusz, widząc czułe pożegnanie Lipnickiej z Łukaszem, zmienia swoje plany wobec niej.

fot.facebook.pl

Jedna odpowiedź do “Szpilki na Giewoncie 4 – streszczenia odcinków 2-3”

  1. szpilki na giewondzie bez bochaterki ewy są beznadziejne powina byc ona i bartek najlepszi aktorzy ze szpilek na giewondzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *