Szpilki na Giewoncie – co w kolejnych odcinkach?

Wiadomo już, że Ewa pozbyła się złudzeń, kiedy złapała…

swojego narzeczonego w łóżku z przyjaciółką. Każe mu się wyprowadzić, a sama wróci do Zakopanego! Jej mama nie ukrywa, że cieszy się z takiego rozwoju sytuacji, nie ukrywa, że nigdy nie przepadała za Grzegorzem. Sama też ma powodu do radości, bo w Warszawie zjawia się jej zakopiańska miłość Jędrek!
Czy ta miłość ma jeszcze szansę?

Marek namawia Ewę, żeby zwolniła swoich pracowników, jednak dziewczyna wyraźnie sprzeciwia się jego planom, a nawet staje w ich obronie.
Na imprezie urządzonej przez biuro reklamy Eliza znowu atakuje Drawską. Przyznaje, że nie spocznie dopóki Ewa nie wyjedzie do Warszawy.
O kłamstwach przełożonej – Elizy zostaje poinformowany zespół.

Do Zakopanego przyjeżdża Grzegorz. Chce błagać byłą narzeczoną o wybaczenie. Jednak gdy przyjeżdża do pensjonatu zastaje ją w ramionach Bartka! Dodatkowo para oddaje się czułym pocałunkom!
Czy Ewa wybaczy zdradę? Będzie błagana na kolanach…

Warszawianka przypadkowo odkrywa sekret Anieli. W rezultacie właścicielka pensjonatu każe jej się wyprowadzić. Dziewczyna nie daje za wygraną i zmusza ją do rozmowy. Poznaje tragiczną historię jej rodziny.

fot.polsat.com

4 odpowiedzi do “Szpilki na Giewoncie – co w kolejnych odcinkach?”

  1. No, w końcu coś się ruszy w duecie Ewa & Bartek 😉 I ciekawe, jaki sekret ma Aniela i o co chodzi z tą tragiczną historią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *