Szpilki na Giewoncie – kolejna ucieczka do Warszawy

Poniżej streszczenia odcinków, które będziemy mogli zobaczyć w marcu. I kolejne przygody żurawia i czapli czy Bartka i Ewy. Będą się godzić i kłócić, w końcu dziewczyna ucieknie do Warszawy.
Co wymyśli Rafał aby zaszkodzić koleżance? I w co zaangażuje się Patryk?

3×03

Joanna odwiedza Bartka w szpitalu. Chce wiedzieć, kiedy będzie mógł wrócić do domu. Bartek wyznaje Joannie, że kocha Ewę. W biurze Rafał przekazuje Patrykowi pozdrowienia od ich znajomej Andżeli. Proponuje Patrykowi wspólny wieczorny wypad. Barbara spotyka się z Michałem. Dowiaduje się od niego, że Jędrek ją kochał i chciał być z nią, dlatego też założył sprawę rozwodową Lucynie. Michał opowiada Barbarze o wypadku, który zdarzył się w Stanach. Tymczasem obładowana zakupami Ewa odwiedza Bartka w szpitalu. Topór wojenny pomiędzy nimi zostaje zakopany. Patryk i Rafał przychodzą do pracy w bardzo dobrych humorach. Gdy w biurze pojawia się Ewa, dochodzi do ostrej wymiany zdań pomiędzy nią i Rafałem. Ewa dzwoni ze skargą do Marka. Rafał prosi natomiast Patryka, aby ten napisał skargę na Ewę. Ma ją oskarżyć o molestowanie w pracy.

3×04

Ewa wraca do pensjonatu Anieli. Jest zdruzgotana, ponieważ widziała Bartka w towarzystwie Joanny. Dziewczyna postanawia natychmiast wracać do Warszawy. Klientem biura reklamy zostaje Mateusz, właściciel sieci sklepów. Składa on Arturowi ciekawą propozycję. Lucyna sugeruje, że Michał powinien porozmawiać z Ewą o zrzeczeniu się przez nią swojej części spadku. Wieczorem Michał odwiedza Anielę w jej pensjonacie. Dowiaduje się, że Ewa wyjechała do Warszawy. Przyjmuje zaproszenie Anieli na kwaśnicę i długo rozmawiają. Michał wraca późno do domu. W drzwiach wita go Lucyna i robi mu wymówki. Po wyjściu ze szpitala Bartek porusza się o kulach. Przychodzi do biura pogotowia górskiego. Zjawia się tam również Artur i informuje go o wyjeździe Ewy.

3×05

Lucyna mówi Anieli, że przyszła do Ewy w sprawie testamentu. Dowiaduje się, że Drawska wyjechała do Warszawy. Rafał przedstawia wyniki za miniony miesiąc. Efekty pracy zespołu są według niego mało satysfakcjonujące, więc obcina pracownikom premie. Najmocniej dostaje się Patrykowi, od którego Rafał oczekuje donosu na Ewę. Bartek i Jasiek próbują znaleźć Drawską w Warszawie. Chcą odszukać jej matkę Barbarę. Ta próbuje im pomóc i dzwoni do najlepszej przyjaciółki córki, Anety. Michał odwiedza Lucynę i wyznaje jej prawdę o Jędrku. Tymczasem Patryk, by zarobić pieniądze na snowboardy dla dzieci zatrudnia się jako model w tajemniczej sesji fotograficznej.

fot. POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *