Szpilki na Giewoncie – nowy mężczyzna Ewy?

Poniżej streszczenia najbliższych odcinków. Ewa jest zmęczona rywalizacją z byłą żoną Bartka, ale sama pakuje się w kłopoty spotykając się z przystojnym lekarzem.
W roli doktora Jakuba – Karol Wróblewski. Co słychać u reszty bohaterów?

10

Eliza prosi Martę, aby pomogła zorganizować jej przyjacielowi wystawę fotograficzną. Marta dowiaduje się, że ma to być wystawa Igora Ketlera. Marek dzwoni z Warszawy do Elizy i zleca przygotowanie imprezy integracyjnej. Za namową Rafała Eliza powierza Ewię organizację. Lucyna spotyka Michała i zaprasza go na herbatę. Michał namawia ją, aby zgodziła się oddać Ewie w zarządzanie pensjonat. Tymczasem Ewa wybiera się do szpitala, gdzie spotyka Jakuba.

11
Ewa zwierza się Arturowi, że jest zmęczona sytuacją Bartka, Joanny i dziecka. Jasiek decyduje się na zamieszkanie z Zosią. Ewa wybiera się do szkółki narciarskiej, aby załatwić stok na imprezę integracyjną. Dowiaduje się, że siostra Jakuba jest zarządza wyciągiem narciarskim. Ewa postanawia pójść z Jakubem na kawę, licząc, że pomoże jej to w załatwieniu stoku. Igor spotyka się z Elizą. Chce się dowiedzieć, co ona myśli o ich związku. Ewa zamierza wyprowadzić się od Anieli. Wieczorem przyjaciele udają się na kulig. Ewa przychodzi z Jakubem.

Jedna odpowiedź do “Szpilki na Giewoncie – nowy mężczyzna Ewy?”

  1. Ale badziew.. szok ewka powinna być z bartkiem oni idealnie do siebie pasują.! a nie kuba jeszcze potrzebny,.! niech ewka wybaczy dla bartka i niech mają swoje drobne problemy i żeby ślub wzieli ;D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *