Szpilki na Giewoncie – streszczenia odcinków 1,2 i 3

Pierwszy odcinek już jutro o 22:00!
Powtórki – niedziela 16:45

Ewa pracuje w dziale reklamy ogólnopolskiej gazety. Mieszka w nowoczesnym mieszkaniu z partnerem, Grzegorzem. Mężczyzna oświadcza się Ewie, ale ona nie jest pewna, czy powinna teraz wychodzić za mąż.

Tymczasem jej przełożony napastuje ją w pracy. Ewa usiłuje wymóc na prezesie firmy, aby go zwolnił. Niestety, w wyniku intrygi szefa kobieta trafia do małego oddziału firmy w Zakopanem, aby poprawić wyniki sprzedaży. Zależy jej na tym, by szybko wykonać zadanie i wrócić.. Nie zdaje sobie sprawy z tego, że los zmusi ją do pozostania w mieście.

(02.09.2010 22:00)

Ewa poznaje redaktor naczelną dziennika „Tu i Teraz”, Elizę. Kobieta zaprasza Ewę na rozmowę o pracownikach jej działu. Po spotkaniu z pełną satysfakcją opowiada podwładnym, co ich nowa szefowa myśli o nich. Do Zakopanego przyjeżdża matka Ewy, Barbara, zaniepokojona nagłą decyzją córki o ślubie. Barbara poznaje Anielę, gospodynię Ewy. Od tej pory kobiety są najlepszymi przyjaciółkami. Barbara spotyka Bartka w czasie wyprawy z córką na targ. Wika namawia Patryka do stworzenia fikcyjnych umów umieszczenia reklamy w gazecie.

(09.09.2010 22:00)

Ewa postanawia porozmawiać z pracownikami na temat podrobionych umów. Uświadamia im, że jest to przestępstwo i mogą zostać w każdej chwili zwolnieni. Tymczasem jej mama idzie na spotkanie z Jędrkiem Skorupą, miłością z młodzieńczych lat. Wika, pod wpływem rozmowy z Ewą, ucieka w góry i ulega wypadkowi. Artur zgłasza jej zniknięcie Bartkowi, który okazuje się ratownikiem górskim. Wyruszają na poszukiwania zaginionej dziewczyny. Barbara postanawia wyjechać z Zakopanego. Wie, że jej młodzieńcza miłość pozostanie niespełniona.

(16.07.2010 22:00)

fot. polsat.pl

Jedna odpowiedź do “Szpilki na Giewoncie – streszczenia odcinków 1,2 i 3”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *