„Taki… wioskowy głupek” – po odcinku 10

Tym, którzy czekają na premierę w telewizji nie będę psuć przyjemności.
Poniżej kilka słów recenzji.
Anka uświadomiła sobie, że kocha Pawła i nie chce żeby wyjeżdżał do Warszawy.
Niestety jej próby bycia „miłą” jak zwykle zawiodły. Kobieta ma mocny charakter i niewyparzony język. Kiedy już zdecydowała się opowiedzieć o wszystkim ukochanemu było za późno.

Odcinek mnie nie bawił tak mocno jak poprzednie. Zabrakło mi Darka i rodzicielskiego duetu.
Staszek przepadł zupełnie i tylko z informacji Halinki wiemy, że pojechał do sanatorium. Nie wiadomo jednak dlaczego zerwał kontakty z rodziną.

Kazimierz miał poważne problemy z sercem i wylądował w szpitalu. Bardzo pomogła mu reanimacja Irminy – matki Anuszkiewicza. Obstawiam, że niebawem zostaną parą.

Anka opiekowała się swoim byłym narzeczonym i niedoszłym mężem, który udawał, że został kopnięty przez krowę. Nie lubię tego wątku, uważam, że weterynarz jest bardzo przerysowaną postacią. Już wcześniej obawiałam się o zdrowie psychiczne tej postaci.

Podobało mi się małżeństwo policjantki i burmistrza. „Jedźmy na kogucie. Ja myślałam, że pojedziemy samochodem”.
Czułości w Urzędzie gminy, rozmowy o zebrze i latarniach w mieście.

Żal mi Krystiana Wieczorka, któremu non stop przypadają sceny z udziałem product placement. W każdym odcinku morduje do znudzenia internet LTE, dostał do reklamy Fundację Polsat i jeszcze dzisiaj okna firmy Drutex.

Nadal uważam, że „To nie koniec świata” jest najlepszym serialem w jesiennej ramówce. Ale zabrakło mi mocnej dawki humoru i genialnych dialogów.

3,5 bobra

2 odpowiedzi do “„Taki… wioskowy głupek” – po odcinku 10”

  1. racja mnie tez drazni weterynarz. Odcinek smutniejszy od poprzedniego ale to tez jest potrzebne w serialu. mama Pawla i Kazimierz 😀 jestem za

  2. Serial jest świetny, najlepszy polski w tym momencie. Jedynym minusem są te reklamy, aż mnie skręca jak widzę cholerne tablety z lte. Wieczorek jak Wieczorek, najgorsza chyba była scena z ojcem Anki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *