„Takie rzeczy będą się zdarzać” – po odcinku 3×11

Lekarze po raz kolejny wspinają się na wyżyny.
O wydarzeniach z odcinka 11 wiedzieliśmy dużo wcześniej.
Dwa słowa ode mnie.

Streszczenia i „newsy” z gazet okazały się prawdą. Chylę czoło przed produkcją „Lekarzy”, która postawiła na zaskoczenie.
Magdalena Boczarska wymieniania jako jedna, z aktorek w czwartym sezonie – chapeau bas! Idealny zabieg dla produkcji serialowej.

Wybuch na stacji benzynowej nadal robi wrażenie. Spalone pomieszczenia i samochody – świetna robota. Ciężarna Olga bardziej martwi się o Maksa, niż o swój stan.
Operacja za operacją – naprawdę piękne wycieki z jelit i rewelacyjna charakteryzacja.

Maks, ze zdiagnozowanym wstrząśnieniem mózgu jest świadkiem narodzin syna, którego przez szybę pokazuje matce. W tle czai się Alicja  – mam wrażenie, że nie chce przeszkadzać byłemu mężowi.
Stan Olgi diametralnie się pogarsza. Wszyscy lekarze są w najwyższej gotowości. Niestety. Pomimo reanimacji kobieta umiera.

Mimo wszystko szok i niedowierzanie. Rewelacyjne zdjęcia i gra aktorska Magdaleny Boczarskiej.

Każdy, kto interesuje się polskim serialem musiał natknąć się na informacje o śmierci Olgi. Nie przypuszczałam jednak, że to będzie tak dobrze zrealizowane i tak mną wstrząśnie.
Dobra robota.

W odcinku pojawiły się również problemy Ordy nadużywającego alkoholu i Beata, która pożegnała się z Filipem. I sprawa Wanata, któremu żona poprzysięgła zemstę.
Na deser relacja Baśki i ordynatora.

5 bobrów. Jeden, z najlepszych odcinków serialu obyczajowego w tym sezonie. I jeden, z najlepszych odcinków Lekarzy. O ile nie najlepszy.

12 odpowiedzi do “„Takie rzeczy będą się zdarzać” – po odcinku 3×11”

  1. ja oglądnę dopiero w przyszły poniedziałek, ale jakoś nie mogę się oprzeć i zawsze czytam Twoje recenzje od razu.

    Dlatego tez za bardzo nie biorę udziału w dyskusjach po odcinku, bo ja jestem świeżo po odcinku z Brunem i Elą z NDiNZ. Ale pod newsem o tamtym odcinku za pewne już nikt się nie wypowiada i nie zagląda… niemniej jednak byłam zaskoczona bardzo pozytywnie grą tych aktorów, wybuchem itd i pamiętam jak czytałam dużo wcześniej Twoją recenzję, Twoje spostrzeżenia.. za każdym razem wszystko do mnie wraca, gdy oglądam nowy odcinek 🙂 i przeważnie mam takie same odczucia.

  2. betyli bardzo mi miło 🙂 A nie psujesz sobie przyjemności oglądania wiedząc co dokładnie się wydarzy?

  3. Bardzo dobry odcinek. Pomijajac smierc Olgi coraz bardziej przekonuje sie do Leona i Baski. Widac ze jej zalezy na mezczyznie. Fajny cios w policzek, nalezalo sie i jeszcze Leon go przemaglowal 🙂 Po pani doktor nie trzeba poprawiac. Maks z synkiem ok ale pomysl, ze Alicja znowu do niego wroci do bani.

  4. Oby nie tylko w finale, ale i w 4 serii. Poczytałam trochę streszczeń i wydaje mi się, że wątek głównych bohaterów raczej zniknie, więc dobrze by było żeby działo się coś na około;)

  5. Admin nie mogę się oprzeć i nie przeczytać.. 🙂 zresztą tak czy tak, wszędzie są streszczenia, trzeba byłoby bardzo ograniczyć dostęp do neta, żeby nie wiedzieć co będzie dalej. Poza tym Twoje streszczenia czytam zaraz jak się pojawią a odcinek oglądam dopiero po tygodniu, i dopiero podczas konkretnych scen przypomina mi się, że o tym czy o tym pisałaś to czy to.. i że rzeczywiście miałaś rację 🙂

  6. Odcinek Super ! Czy najlepszy ? Nie wiem. Co do Maksa i Ali myślę że to logiczne że do siebie wrócą zwłaszcza że ” nic nie stoi im na przeszkodzie” z tym że myślę że nie powinno to być tak od razu. Natomiast jeżeli chodzi o Beatę i Filipa czytałam że w 4 sezonie będzie rozwijał się jej związek z pacjentem myślę że chodziło o Filipa. 5 BOBRÓW O TAK ! 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *