Tancerze 3×02 – co w nowym odcinku?

Mecwaldowski jest boski! I właściwie jego luz, poczucie humoru i dystans do swojej postaci sprawiają, że jego wątek jest najciekawszy „Mieszkam w pudle tekturowym, ale jaja”.
Sytuacja z brakiem mieszkania i perypetie z nim związane  rewelacja.  Dodatkowo chrapanie, docinki Jowity i uroczy, pijany Bernard.

Strasznie irytująca młodsza siostra Alicji. Ale muszę to przyznać na + Jak wcześniej zauważyliśmy młoda aktorka będzie miała co „pograć” w tym sezonie.

Gabryś się stara ale muszę przyznać, że jego hip-hopowy występ był średnich lotów. Szkoda, że nie pokazał tego co w You Can Dance. Mnie nie powalił na kolana, w przeciwieństwie do… Marcina Krajewskiego. Mieliście rację! Rewelacyjny tancerz. Nie rozumiem jednak jego postępowania w przypadku złamania nogi Antoniego i nie wiem dlaczego charakteryzacja uparła się na dwie postacie męskie, z długimi włosami w bandanach.

Dobry wątek z pozbyciem się „oryginalnego” chłopaka Doroty. Inga miała świetny pomysł z pokazaniem przyjaciółce, że każdy facet leci na długie nogi i nachalność. Oczywiście, że nie każdy! ale akurat w tym przypadku zadziałało. I już wiemy, że Piotr niebawem będzie z Dorotą.
Tym bardziej, że znowu przyłapał Sylwię, która szykowała kolacyjkę dla Roberta – o co tej dziewczynie chodzi? Nie mam pojęcia.
Wiem, że ma być twardą sztuką nie do zdobycia ale niby kocha Piotrka, a wszystko co robi z pewnością niszczy chłopaka. Przysnęła z Robertem ok, ale po co robi mu kolejnego dnia obiadek?

Wszystkich i tak przyćmił wątek Jerzego. A jak widać na zapowiedzi kolejnego odcinka będzie go więcej.

PS. Przy pierwszym odcinku dałabym sobie rękę obciąć, że Gabryś nosił dumnie dwa tunele.  A obecnie ma jeden tunel i jakiś podwójny kolczyk – mylę się?

fot. tvp.pl (fot. G. Spała)

3 odpowiedzi do “Tancerze 3×02 – co w nowym odcinku?”

  1. mnie w zeszłym odcinku Gabryś w ogóle nie przekonał do siebie, po pierwszym jakoś starałam się widzieć w nim Piotra i nawet mi to wychodziło ,ale teraz zupełnie nie.. całkiem inaczej się zachowuje, no nie wyobrażam sobie żeby ten poprzedni nieśmiały, kulturalny Piotr tak zachowywał się choćby wobec chłopaka Doroty..tamten poprzedni był trochę jakby z innego świata, zawsze ułożony, grzeczny, sympatyczny, pomocny, praktycznie bez wad, na dodatek ten brak pieniędzy i poświecenia, wstawanie ranne i praca żeby sie jakoś utrzymać, to sprawiło ze zyskał sobie na prawdę rzesze fanek, praktycznie każdy go lubił. Obecnemu Piotrowi mam wrażenie ze dodali kilka wad i typowych cech nastolatek, już nie jest taki milusi i dobry dla wszystkich.

  2. zgadzam sie z tobą betylii ale ten nowy piotrek ma jednak coś w sobie że czaruje widzówjest mega przystojny !! ; D

  3. ja też nie mówię ze go nie lubię… ale widzę go jako po prostu nową postać, nowy charakter, a nie naszego dawnego Piotra

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *