Tancerze 4 odcinek

Bardzo fajnie w swojej roli wypada Natalia Lesz. Bo ileż można chwalić tylko Mecwaldowskiego? Żałuje, że Sylwia i Dorota przestały walczyć i tak szybko zostały przyjaciółkami. Mam nadzieję, że scenarzyści jednak zamieszają jeszcze w ich relacjach i wątek konkurentek stanie się ciekawszy.

Sprawa pierścionka. Uderzyła mnie okrutna niekonsekwencja. Jakim cudem przez trzy dni ćwiczeń na sali nikt nie podniósł, zauważył ręcznika? Tym bardziej, że przecież chłopcy codziennie sprzątają, a Inga wróciła po zajęciach i tego ręcznika nie znalazła.
Nagle po dniach Roma podnosi ręczniczek, a tam cóż za niespodzianka! Pierścionek konkurentki!

Jedynym ciekawym punktem tego wątku był „fuck off” od Ingi dla Jerzego.

Dobrze, że wróciły zajęcia z Krzysztofem, dobrze, że w najbliższym odcinku ruszy się coś w jego relacjach z Alicją – bo na razie bardzo mało Magdaleny Walach.

Zespół Jerzego. Nie mam pojęcia dlaczego ta młodzież wydaje mi się bardziej zblazowana niż sympatyczna. Ok, wiem, że chcą pomóc swojemu profesorowi ale ich miny cały czas mówiły: co ty tam wiesz…
Duży + za piosenkę, a przede wszystkim jej słowa – kompozycja Biegacza. To było tak głupie, że naprawdę może stać się potencjalnym hitem.

Sylwia wreszcie pokazała się z innej strony, nie tylko jako zapłakana mimoza. Pokazała, że potrafi pazurami walczyć o swoje, a motyw z telewizorem od taty – „szacun”.

Szkoda, że sprawa pierścionka tak głupio się zakończyła.

fot.AKPA

7 odpowiedzi do “Tancerze 4 odcinek”

 1. czekałam na tego news 🙂

  szkoda mi było, ze w scenie na łóżku Doroty i Piotra nie było „poprzedniego” Piotra 🙂 bo tego Piotrka jakoś w połowie łącze z Piotrem a w połowie z inną postacią, jednak ciężko mi się tak do końca przestawić.

  motyw ze znalezieniem pierścionka tez mi się nie spodobał..

  i zdziwiło mnie zachowanie Sylwii, w jej obecnej sytuacji, mogła sprzedać ten sprzęt rtv a jednak za darmo oddała go żeby pomóc Indze, albo raczej Jerzemu.. bo nie wiem kto oddawałby ten dług…
  a co było napisane na kartce, którą Sylwia zostawiła ojcu? bo nie dojrzałam 🙂

  najbardziej w tym odcinku podobała mi się Inga, świetnie grała, na prawdę..

 2. a ja lubie gabrysia i ma zdecydowanie ladniejszy uśmiech od fabijańskiego ale macie racje watek z pierścionkiem spaszczony jeszcze mysłalam, ze go sylwia ukradla ale to tez byloby glupie bo powtarzaloby pierwszy sezon piotra roberta i sprawe zegarka
  serial ok tylko za duzo watkow sie chyba porobilo a skupiaja sie na indze i jerzym tylko

 3. bo w reklamach tego odcinka było tak zmontowane ze pokazywali moment jak Sylwia w lombardzie czy tam gdzieś zastawia biżuterie, i to sugerowało ze właśnie ten pierścionek Ingi sprzedaje.

  co do nowego Piotra to ja nie mam nic przeciwko niemu, tylko po prostu po 2 sezonach z tamtym Piotrem, który był jednym z moich ulubionych bohaterów trudno przyzwyczaić się do nowej twarzy..

 4. admin dzięki za info o tym napisie :), tak myślałam ze to było coś w tym stylu ale oglądałam dość z daleka i nie doczytałam.

 5. ja bardzo lubię Gabrysia, jest słodszy, niż Sebastian 🙂
  fajniej gra Piotrusia, i pasuje do Doroty dużo lepiej 😀
  To takie moje tylko zdanie 😉 Mam nadzieję, że będzie z Dorotą,
  bo Sylwii nie lubię, jest zbyt wredna… Niby teraz ciut lepsza,
  ale to pewnie dla tego, że nie jest w zbyt dobrych kontaktach z ojcem. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *