Taniec z Gwiazdami 7 – Już wiadomo kto zatańczy!

Kilku celebrytów, wokaliści, aktorzy i przedstawiciel kabaretu…

W wiosennej odsłonie „Dancing” na parkiecie pojawią się: Katarzyna Sawczuk, Michał Malinowski, Tomasz Zimoch, Natalia Szroeder, Mariusz Kałamaga, Paulina Chylewska, Robert Koszucki, Dominika Gwit, Monika Mariotti, Marcin Korcz oraz Iwona Cichosz.

Jeśli nie znacie, to googlajcie 🙂

Za Polsat.pl:

Już czas na treningi do wiosennej edycji tanecznego show, a to oznacza, że do publicznej wiadomości trafiła pełna lista uczestników. Oficjalnie przedstawiamy kolejnych bohaterów popularnego programu Telewizji POLSAT.

Spore grono kibiców z pewnością zgromadzi Katarzyna Sawczuk, aktorka i wokalistka, znana m.in. z roli Marianny w serialu „Pierwsza miłość”. Dla niej udział w programie to kolejne wyzwanie. Już udowodniła, że ze śpiewaniem radzi sobie wyśmienicie, uczestnicząc z sukcesami w wokalnych show. Czy jej popisy taneczne również zyskają uznanie wymagającego jury? Po raz pierwszy przekonamy się o tym w piątek 3 marca.

Jak na parkiecie zaprezentuje się jej kolega z planu, Michał Malinowski? Aktor znany z serialu „Pierwsza miłość”, gdzie gra Pawła, choć niedawno dołączył do obsady, to bardzo szybko zdobył atencję widzów. Fanki doceniają jego urodę oraz dobrze rozwiniętą muskulaturę i już stawiają go w roli faworyta „Tańca z Gwiazdami”. Nic dziwnego, bo aktor trenował taniec nowoczesny, jazz oraz hip-hop. Od zawsze stawiał na aktywność, a jako nastolatek zdobył tytuł mistrza Polski w jeździectwie. Na parkiecie powinien radzić sobie wybornie.

Pierwsze wieści o udziale Natalii Szroeder w tanecznym show pojawiły się już na początku grudnia. Wcześniej wokalistka zagościła już raz na scenie „Dancing with the Stars” i zachwyciła wykonaniem utworu „Domek z kart” oraz pobudzającą zmysły stylizacją. Tym razem śpiew ma zastąpić taniec. – Zdecydowałam się na to, bo wiem, jak wielu fajnych rzeczy takie programy mogą nauczyć – zdradziła podczas konferencji Miss Polski 2016, gdzie była gościem specjalnym.

To będzie dla Natalii Szroeder kolejne ciekawe wyzwanie. Wcześniej wzięła udział m.in. w czwartej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a popisowym wykonaniem piosenki Whitney Houston „I Have Nothing” zwyciężyła w jednym z odcinków. – Wyszłam stamtąd odmieniona. Nagle dowiadujesz się o zakamarkach swojego ciała i w ogóle możliwościach, o których wcześniej nie miałeś pojęcia – przyznała. – Liczę na to, że z tańcem będzie podobnie. Zawsze chciałam nauczyć się tańczyć, więc myślę, że to jest fajna okazja – dodała.
Oczy wszystkich z pewnością zwrócone będą na Iwonę Cichosz, która w sierpniu ubiegłego roku została ogłoszona Miss Świata Niesłyszących. Piękna Polka pokonała 19 kandydatek podczas konkursu w Las Vegas. – Marzyłam o zdobyciu tego tytułu. Udało się! Byłam naprawdę z siebie dumna – wspomina. Tym razem czeka ją kolejne zadanie. Poprzez taniec chce – jak sama wskazuje – „budować most między światem głuchych i słyszących”.

Więzi polsko-włoskie będzie natomiast promować Monika Mariotti, która w Polsce jest aktorką włoskiego, a we Włoszech polskiego pochodzenia. A wszystko dzięki ojcu, który jest Włochem. – Mam łatwość przyswajania języków; to mój talent przed aktorstwem, przed śpiewaniem. Do tego dochodzi moja ciekawość świata, wręcz bezczelność, śmiałość do ludzi, która pozwala mi ich poznawać – powiedziała w jednym z wywiadów. Jak wykorzysta to na parkiecie?

Wiele dobrej zabawy może wnieść kolejny uczestnik. To Mariusz Kałamaga, znany przede wszystkim z rozśmieszania publiczności. Były lider kabaretu Łowcy.B z pewnością przyciągnie przed ekrany swoich sympatyków. A jak z jego umiejętnościami tanecznymi? Czy będzie musiał nadrabiać je poczuciem humoru?

W zupełnie nowej roli zobaczymy Tomasza Zimocha, znanego dziennikarza i komentatora sportowego, a także jurora „Celebrity Splash!”. Tym razem to on stanie po drugiej stronie i będzie oceniany przez jury, a jego rywalizacja będzie komentowana przez innych. Jeśli będzie tak żywiołowy, jak w swoim sportowym komentarzu, to można spodziewać się błyskotliwych występów i szybko poszerzającego się grona wielbicieli.

Świat roztańczonych dziennikarzy, którzy również mają silne związki ze sportem, uzupełnia Paulina Chylewska. Żona Marcina Feddka, redaktora Polsat Sport, sprawdziła się już w wielu rolach, przede wszystkim na ekranie, jako prezenterka. „Paulina długo zastanawiała się nad przyjęciem propozycji. W końcu jest gwiazdą TVP. Była jedną z ostatnich gwiazd, które podpisały umowę” – napisał jeden z serwisów internetowych.

Na parkiecie pojawi się również aktorka Dominika Gwit, która regularnie pisze felietony i wydała książkę „Moja droga do nowego życia” o swojej walce z otyłością. Być może udział w „Dancing with the Stars” będzie dla niej sposobem na taneczną metamorfozę, co w piątej edycji udowodniła aktorka Elżbieta Romanowska, zajmując drugie miejsce.

Nie tylko wielbicielki serialu „Przyjaciółki” z radością przyjęły informację o udziale w show Marcina Korcza, czyli popularnego Dagmara Balickiego. Aktor, znany również z roli Szymona Kmiecińskiego w „Pierwszej miłości”, jako nominowany do Telekamer 2017 w kategorii Nadzieja telewizji, będzie miał wyśmienitą okazję, aby stać się taneczną nadzieją sezonu.

Czym natomiast zaskoczy widzów aktor Robert Koszucki? Kiedyś marzył, żeby być krawcem, pracował jako model i studiował w Akademii Wychowania Fizycznego, ale dopiero po zdaniu egzaminów do szkoły teatralnej nabrał pewności, że to był dobry życiowy wybór. Czy będzie żałował decyzji o wzięciu udziału w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

2 odpowiedzi do “Taniec z Gwiazdami 7 – Już wiadomo kto zatańczy!”

 1. Wszystkie pary 7 edycji.
  Tomasz Zimoch i Paulina Biernat
  Dominika Gwit i Żora Koroliow
  Mariusz Kałamaga i Walerija Żurawlewa
  Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska
  Monika Mariotti i Rafał Maserak
  Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino
  Robert Koszucki i Hanna Żudziewicz
  Marcin Korcz i Wiktoria Omyła
  Natalia Szroeder i Jan Kliment
  Paulina Chylewska i Jacek Jeschke
  Katarzyna Sawczuk i Wojciech Jeschke
  Jak myślicie, kto wygrał program?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *