15 odpowiedzi do “Telekamery 2011 – Aktorka – sonda”

  1. natomiast Osyda to zasluzyla na miano najlepszej aktorki w Polsce w roku 2010? nie rozśmieszaj mnie a jeśli chodzi o sztuczność to Osyda gra jedną miną i nie rozumiem co wogole robi w zestawieniu. Ja wysle smsa na Schejbal bo nie mam szczerze wyboru 🙂

  2. Moim skromnym zdaniem to Magdalena Schejbal zdecydowanie najbardziej z tych wszystkich Pań zasługuje na telekamerę tele tygodnia w kategorii aktorka:-)

  3. Żadna Osyda,zagrała raptem w jednym serialiku i odrazu ma się jej należeć telekamera no przepraszam bardzo.Wogóle ta nominacja to nieporozumienie. A co do Schejbal to w poprzednim roku zagrała w blondynce,szpilkach na giewoncie i jeszcze grała w spektaklu teatru telewizji „W roli boga” za który została nagrodzona za szpilki też ma nagrodę różę galii.Więc chyba zgodzicie się zemną żę to Magda Schejbal powinna otrzymać telekamere,a nie Osyda zdecydowanie więcej zrobiła w poprzednim roku,a jeszcze przypomnę że wcześniej grała główną żeńską role w Kryminalnych którzy zdobyli trzy telekamery i złotą.

  4. Ohydna to ty sama jesteś, a na pewno pusta jak murzyński bęben. I zachęcam do nauki pisania, słownik się kłania. Pani Zielińska jest znana z czegoś więcej niż z jednego serialu? Magda dużo bardziej zasłużyła na telekamerę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *