Telekamery 2013 – Wygrani: Czas Honoru, Na Wspólnej, Bukowski i Zielińska ze statuetkami!

Starałam się prowadzić „transmisję na żywo” – jeśli chcecie zobaczyć wszystkich zwycięzców w danych kategoriach zerknijcie TUTAJ.
To była zdecydowanie noc pełna emocji. Zero transmisji na żywo, szukanie informacji o zwycięzcach na wszystkich „ulubionych” stronach Facebooka nawet mnie w pewnym momencie wciągnęło (co jest oczywiście żartem).
Czuje się jak plebs za czasów Średniowiecza. Taka szara, nieistotna sfera niewolników i służby, którą się gardzi i rzuca ochłapy.
PODSUMOWANIE poniżej.

Po pierwsze! Nawet jeśli nie zgadzam się z wynikami (oczywiście nie ze wszystkimi) to wysłałam jako człowiek kilka, o ile nie kilkanaście smsów, które miały wspierać moich faworytów w walce o zwycięstwo.
Dlaczego nie mogę oglądać wyników Telekamer, za które zapłaciłam w swoim głosowaniu? Jeśli można za określoną sumę zobaczyć walkę Gołoty z Saletą to dlaczego nikt nie zdobył się na płatną transmisję tak poważnej gali?
W sensie wysyłasz sms’a i oglądasz – bo inaczej sobie tego nie wyobrażam (płacić po raz kolejny za to za co zapłaciłam?).
Widzowie, którzy głosowali na swoich ulubieńców nie mogli zobaczyć transmisji na żywo. Po co aktorki i aktorzy zakładali na siebie wypożyczane kreacje? 😉 Dla ludzi z tzw.”branży” czy dla zdjęć?

A może w czasach internetu ktoś mądry mógłby postawić kamerkę za 200 zł i zdecydowałby się na transmisję?

Nasze wyniki głosowania vs głosowanie na Telekamerę 2013 i przyznane nagrody:

Na Wspólnej – I miejsce. Podobnie jak w sondzie. Szczerze powiedziawszy to było dla mnie największe zaskoczenie wieczoru. Ile głosów musiała wysłać widownia TVNu aby powalczyć z TVP1?
Na drugim miejscu Klan? Rozumiem. Jest jeszcze jakaś kosmiczna oglądalność tego potworka. Ale „Wszystko przed nami” na 3 pozycji? Przecież ten tytuł ma naprawdę słabą widownię (oscyluje wokół 1 mln), kiedy Pierwsza miłość ma w granicach 3 mln.

Serial cotygodniowy – Czas honoru. Zgadzam się aczkolwiek jakieś 2, 3 sezony wcześniej. To co ten serial miał do pokazania w ostatnich odcinkach było bardzo słabe.
Niestety jeszcze nie wiem, kto zajął pozostałe miejsca (podejrzewam, że Przyjaciółki Polsatu padły – bo zauważcie, że Polsat chociaż jest oglądany, nie zdobywa Telekamer).

Najlepszy aktor – Mimo naszej sondy uważałam, że Małaszyński po prostu nie zasłużył na podium (ale to tak między nami ;). Marek Bukowski jak najbardziej. Nie mam nic przeciwko, tym bardziej, że obecnie gra w kilku serialach.
Na drugim miejscu Krystian Wieczorek – chyba za sprawą Julii. Chociaż pojawia się w M jak miłość itp 😉
Trzecie miejsce – Tomasz Karolak. Najbardziej zmęczony aktor serialowy (Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Przepis na życie).

I Aktorki 🙂

Zupełna pomyłka w naszej sondzie w stosunku do głosowania telewidzów.
Faworytka – Agnieszka Dygant pojawiła się na trzecim miejscu. O ile nie dziwi nas specjalnie drugie – Kożuchowska, to zdobywczyni Telekamery 2013 Katarzyna Zielińska znana jedynie z roli w Barwach Szczęścia osobiście mnie zastanawia.

A co z Waszymi typami?

fot. jaki-facebook.pl

7 odpowiedzi do “Telekamery 2013 – Wygrani: Czas Honoru, Na Wspólnej, Bukowski i Zielińska ze statuetkami!”

 1. Kaśka Zielińska to chyba głosowała sama na siebie i w oddawanie kolejnych głosów zaangażowała wszystkie znane sobie osoby. Totalne nieporozumienie, to nie jest ani dobra ani sympatyczna aktorka!
  Marek Bukowski rzeczywiście zasłużył, mnie przekonuje do siebie każdą rolą swoją rolą.

 2. Zielińska zupełne nieporozumienie. Już prędzej Kożuchowska zasłużyła, co do Bukowskiego to aktor gra w kilku serialach i warto go w końcu docenić.
  Co do Czasu Honoru ani mnie ziębi ani grzeje. Ostatni sezon był naprawdę słabiutki. Z Na Wspolnej sie cieszę ale również zaskoczył mnie Klan na drugim miejscu i brak na podium Pierwszej miłości

 3. Według mnie gala została w większości ustawiona. Nie ukrywam, że najbardziej zabolał mnie fakt, że tytuł najlepszej aktorki zdobyła Katarzyna Zielińska. Ja widzę to tak:
  1. Katarzyna Zielińska – Jest z TVP, ludzie znają ją z jednego serialiku więc jest „kimś”
  2. Małgorzata Kożuchowska – Również pracuje w TVP na planie Rodzinki, ale jednak promuje również konkurencyjną stacje czyli TVN (Prawo Agaty) więc to przekreśliło jej szanse na pierwsze miejsce, mimo sympatii dla „swojego człowieka” z telewizji.
  3. Agnieszka Dygant – Pracuje w TVN i chyba tyle wystarczy. A nie od dziś wiadomo, że obydwie stacje bardzo ze sobą rywalizują. Wiec dlaczego mieliby przyznać jej nagrodę? A trzecie miejsce jest tylko dlatego, iż dobrze wiedzieli, że gdyby nie dali jej w pierwszej trójce, byłaby to duża przesada. Reszta? Anna Dereszowska – Ania może i pracuje w tej samej stacji, ale chyba mniej przypadła do gustu swoim przełożonym chociażby swoim występem w TVN (Również Prawo Agaty) oraz licznymi epizodami w innych produkcjach. Natomiast Magdalena Stużyńska? Co tu dużo mówić – Polsat również nie jest w tym środowisku mile widziany. Tak więc jak można mówić tutaj o prawdziwym głosowaniu? Sam fakt, że gala nie jest transmitowana przez żadną ze stacji (Nawet TVP nie pokusiło się o nadawanie uroczystości wręczenie nagród. I to już od kilku lat, więc sądzę, że ta zagrywka nie jest przypadkowa) Niestety, gala która cieszyła się ogromną popularnością i sympatią wszystkich telewidzów zaczyna powoli się rozsypywać. A szkoda.
  Na koniec moja mała, indywidualna ocena tej kategorii
  1. Agnieszka Dygant
  2. Małgorzata Kożuchowska
  3. Magdalena Stużyńska
  Ps. Mam nadzieję, że organizatorzy wyciągną jakieś wnioski i doczekamy się prawdziwej walki o nagrody, tak jak było to w latach ubiegłych 😉

 4. Co wy się tak przejmujecie tymi żałosnymi i ustawionymi nagrodami?Kilka lat temu jeszcze to miało jakiś poziom.Ostatnie dobre Telekamery to te z Ulą BrzydUlą w roli głównej.Rozumiem że ludzie kreują to na polskie People Choice Awards,no ale błagam Was!Szkoda że to jedyna tak mocno promowane polskie nagrody telewizyjne.No ale jak to się mówi jaki kraj takie Grey’s Anathomy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *