Starałam się prowadzić “transmisję na żywo” - jeśli chcecie zobaczyć wszystkich zwycięzców w danych kategoriach zerknijcie TUTAJ.
To była zdecydowanie noc pełna emocji. Zero transmisji na żywo, szukanie informacji o zwycięzcach na wszystkich “ulubionych” stronach Facebooka nawet mnie w pewnym momencie wciągnęło (co jest oczywiście żartem).
Czuje się jak plebs za czasów Średniowiecza. Taka szara, nieistotna sfera niewolników i służby, którą się gardzi i rzuca ochłapy.
PODSUMOWANIE poniżej.

Po pierwsze! Nawet jeśli nie zgadzam się z wynikami (oczywiście nie ze wszystkimi) to wysłałam jako człowiek kilka, o ile nie kilkanaście smsów, które miały wspierać moich faworytów w walce o zwycięstwo.
Dlaczego nie mogę oglądać wyników Telekamer, za które zapłaciłam w swoim głosowaniu? Jeśli można za określoną sumę zobaczyć walkę Gołoty z Saletą to dlaczego nikt nie zdobył się na płatną transmisję tak poważnej gali?
W sensie wysyłasz sms’a i oglądasz - bo inaczej sobie tego nie wyobrażam (płacić po raz kolejny za to za co zapłaciłam?).
Widzowie, którzy głosowali na swoich ulubieńców nie mogli zobaczyć transmisji na żywo. Po co aktorki i aktorzy zakładali na siebie wypożyczane kreacje? ;) Dla ludzi z tzw.”branży” czy dla zdjęć?

A może w czasach internetu ktoś mądry mógłby postawić kamerkę za 200 zł i zdecydowałby się na transmisję?

Nasze wyniki głosowania vs głosowanie na Telekamerę 2013 i przyznane nagrody:

Na Wspólnej - I miejsce. Podobnie jak w sondzie. Szczerze powiedziawszy to było dla mnie największe zaskoczenie wieczoru. Ile głosów musiała wysłać widownia TVNu aby powalczyć z TVP1?
Na drugim miejscu Klan? Rozumiem. Jest jeszcze jakaś kosmiczna oglądalność tego potworka. Ale “Wszystko przed nami” na 3 pozycji? Przecież ten tytuł ma naprawdę słabą widownię (oscyluje wokół 1 mln), kiedy Pierwsza miłość ma w granicach 3 mln.

Serial cotygodniowy - Czas honoru. Zgadzam się aczkolwiek jakieś 2, 3 sezony wcześniej. To co ten serial miał do pokazania w ostatnich odcinkach było bardzo słabe.
Niestety jeszcze nie wiem, kto zajął pozostałe miejsca (podejrzewam, że Przyjaciółki Polsatu padły - bo zauważcie, że Polsat chociaż jest oglądany, nie zdobywa Telekamer).

Najlepszy aktor - Mimo naszej sondy uważałam, że Małaszyński po prostu nie zasłużył na podium (ale to tak między nami ;). Marek Bukowski jak najbardziej. Nie mam nic przeciwko, tym bardziej, że obecnie gra w kilku serialach.
Na drugim miejscu Krystian Wieczorek - chyba za sprawą Julii. Chociaż pojawia się w M jak miłość itp ;)
Trzecie miejsce - Tomasz Karolak. Najbardziej zmęczony aktor serialowy (Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Przepis na życie).

I Aktorki :)

Zupełna pomyłka w naszej sondzie w stosunku do głosowania telewidzów.
Faworytka - Agnieszka Dygant pojawiła się na trzecim miejscu. O ile nie dziwi nas specjalnie drugie - Kożuchowska, to zdobywczyni Telekamery 2013 Katarzyna Zielińska znana jedynie z roli w Barwach Szczęścia osobiście mnie zastanawia.

A co z Waszymi typami?

fot. jaki-facebook.pl